Wpis z mikrobloga

Programistyczne mirki pomóżcie, bo zaraz szlag mnie trafi z ta #!$%@?ą. Chce zrobic w #csharp ładnego screena calej strony, tak jak to robią np. Wtyczki do przeglądarek. Ale za kazdym razem wyglada to jak gowno. Próbowałem uzywac do tego biblioteki Noksa, ale niezbyt sobie radzi z lazy loadem na stronach i ogolnie przy scrollowaniu strony jakos potem z dupy łączy tego screena w jeden obraz.
Zna ktos moze jakas prostą bibliotekę ktora moglbym do tego użyć?

#programowanie #dotnet #csharp
  • 11
To ja się podepne bo widzę że tu fachowcy od c# a nie to co ja totalny amator na własne potrzeby - w jaki sposób utworzyć pdf który będzie wyświetlał dwie tablice stringów? Obojętne czy w formie linijka po linijce czy w tabelce (chociaż to by mi się bardziej podobało nawet) ;) ktoś coś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChamskoCytuje: @wikwid:
Mimo że jestem CSharpowcem to chrome headless używanej w nodejs, chyba z użyciem pakietu puppeteer. Zrobiłem sobie template w HTML jak ma coś wyglądać, potem podmieniam co trzeba i otwieram tego HTML w Chrome następnie robię zapisz jako PDF. W tym ostatnim kroku trzeba troszkę pokombinować żeby układ był zgodny z kartką A4. I wszystko się ładnie zapisuje. Wszystko robi się przez API które wystawia puppeteer. Więc podobnie