Wpis z mikrobloga

@Roman660 każdy wynik na plus jest dobry. Ale tu gwiazdy powiedzą ci że musisz co najmniej 1000% mieć zysku. #!$%@?. Inwestuj i nie zastanawiaj się czy dużo czy mało zarobiłeś. Zarobek to zarobek. Ja zarobiłem kilka tysięcy raptem. Inaczej, rok do roku mam zwrot tylko 100% ale mnie to wystarcza.
  • Odpowiedz
@Kyappu: widzę, że rozliczenie podatków to juz obowiązek w kryptowalutach. ja #!$%@? nowi inwestorzy, od razu cyk weryfikacja, a do 30 kwietnia zeznanie podatkowe. nie po to krypto zrobili, żeby pieniążki w zębach słać fiskusowi.
  • Odpowiedz
@Negatyf nie nowi, jestem w krypto od 2016. Cale szczescie ludzie z twoim tokiem myslenia powoli wymieraja. Kazdy jest cwaniak dopoki skarbowka sie do niego nie doczepi skad wzial 200k na koncie
  • Odpowiedz
@Kyappu A czy wypłata na konto to jedyne wyciągnięcie pieniędzy? Nie. Jeśli ktoś zarabia 2k miesięcznie i nagle pojawi się na koncie 200k to gratuluję pomysłu. Rozliczanie się z fiskusem z 200k? Gratuluję pomysłu utraty 40 000 zł. Wyjeb na śmietnik, ten sam efekt.

Jeśli ktoś zarabia 10k na miesiąc i ma z krypto 200k to nie bawi się w zeznania podatkowe, tylko wypłaca gotówkę w kantorze i sra na państwo. Przy
  • Odpowiedz
@Negatyf kazdy szanujacy się człowiek placi podatki, ci bardziej kumaci robią sobie rezydencje podatkowa na malcie czy innym monako, reszta odprowadza 19% ale jest też garstka brainletow która zarzeka sie ze nigdy nie zapłaci podatku od krypto a koniec końców odda 75% za oszustwa xdddd

#!$%@? na rzad to mogles miec 4 lata temu a nie teraz, krypto to już nie jest podziemie tylko normalne uregulowane aktywo
  • Odpowiedz
@Negatyf twoją kontrargumentacją zostalo XD wiec jestes jeszcze wiekszym idiota, moge cie tak upokarzac caly dzien ale nie wiem czy to etyczne. Wesolych Swiat dziadek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kyappu Idź oddać twoje zarobione pieniążki na 500+, 13 i 14 emeryturę,70 milionów Sasina, respiratory, maseczki. Widać, że wyborca PiSu. Zresztą, przy 2000 zł dużo tego podatku nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz