Wpis z mikrobloga

@Bounty: Warto pamiętać że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- zabijanie nieprzychylnych dziennikarzy
- zabijanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- palenie ciągników protestujących rolników i bicie ich po twarzach
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

A oszust @Asmo założył się o usunięcie
@Bounty: Konfederacja moim zdaniem służy pozbawieniu wszelkich nadziei ludzi takich jak ja - prezentujących liberalizm gospodarczy i normalne podejście do spraw społecznych (czyli zdecydowane nie dla BLM, cancel culture, dyskryminacji mężczyzn, narzucania innym prywatnych zaimków itp. bzdur, ale za wolnością podejmowania wszelkich aktywności nieszkodzących innym). Po prostu albo głosować na socjaluchów, albo na katotalibów, albo zdechnąć.
Zresztą,jakby się pojawił ktoś normalny w polityce, miałby pewnie 0,2% poparcia.
@Bounty: A, cholera, nie skojarzyłem, mam nawet otwartą waszą ankietę i właśnie myślę, jakie pytanie należy wrzucić do FAQ :P

Niestety i wy i partia Możemy funkcjonują gdzieś na skraju politycznej świadomości narodu i jest to oczywiście wielka strata, bo Polska potrzebuje myślących ludzi u władzy.
Niestety i wy i partia Możemy funkcjonują gdzieś na skraju politycznej świadomości narodu


@Pantokrator: zdaje sobie z tego sprawę. Dodam ci też, że Polacy wcale nie oczekują takiej partii. Jeśli na liberalnym wykopie dostaje wiadomości o treści lewacka #!$%@?/agencie mosadu, to w konserwatywnym polskim społeczeństwie jest jeszcze gorzej. Ludzie chcą partii mocno socjalistycznej, i żeby myślała za nich.
@Bounty: Wykop nie jest liberalny niestety. Wykop jest zwyczajnie ciemny. Nawet tzw. "oświecone środowiska" są tu okopane na pozycji swojego światopoglądu i niezdolne do ruszenia się choćby o cal poza swój bastion wzajemnej adoracji. Dyskusja sprowadza się do tego, że każda ze stron wygłasza swój monolog, ignorując totalnie argumenty przeciwnika. Zdolność krytycznego spojrzenia na własne stanowisko/postawę to zjawisko zaginione w akcji.

W tych warunkach tylko jadąc największymi populizmami i ogólnikami, da
@Pantokrator: liberałów jest niestety ciężko zebrać, bo jedni się dopatrzą u nas jakiegokolwiek postulaty socjalnego i zaczyna się pisanie o lewactwie, inni znowu uważają że za mało państwa opiekuńczego. Jeszcze inni zobaczą równość małżeństw i im się włącza w mózgu tęcza i nienawiść. Świetnie zaprogramowani przez państwo. Tymczasem beton partyjny bezkrytycznie głosuje na swoje partie, nawet nie myśląc czemu.
@Bounty: Najtrudniej jest liberałom zrozumieć, że nawet jakbyście chcieli wprowadzić AKAP, to cholera, zajęłoby to ze 100 lat, więc trzeba zacząć trochę mniej ambitnie, bo do w pełni liberalnego ustroju należałoby wytworzyć zupełnie nową mentalność i co tu dużo mówić - zebrać samych w miarę inteligentnych ludzi, a nie kierującą się emocjami (zwykle negatywnymi) tłuszczę. Jakby pstryknąć palcami i jutro był w Polsce ten wspaniały ustrój, to życie szybko zamieniłoby się
chcieli wprowadzić AKAP,


@Pantokrator: z tym, że ja tego nie chce, i chyba żadna osoba dookoła ruchu również nie. Akap jest tak samo nierealny jak komunizm.
Ludzie mają #!$%@? na ustrój, ma być dużo w misce i bezpiecznie. I PiS im to daje, a pseudo liberalne PO nie dało, i teraz mamy problem. Jestem w 100% pewny, że gdyby komuna dogadała się z kościołem, to w Warszawie stałby wielki pomnik gierka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bounty: Ej, ale ja nigdzie nie pisałem, że wy chcecie wprowadzić AKAP, to była tylko figura retoryczna ilustrująca konieczność reformowania krok po kroku i daremność działań radykalnych.