Wpis z mikrobloga

@Zralok: Smartwatch, laptop, hooverboard, hulajnoga elektryczna, jakąś dobrą e-faję żeby mógł się porządnie przyflexować przed kolegami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zralok: komunia to przyjęcie Chrystusa do serca. Nie żadne prezenty. Jako chrzestny (zatem osoba odpowiedzialna za wychowanie młodego w wierze katolickiej) powinieneś mu zakupić ozdobną biblię, różaniec (taki z wypasem np. jakiś ręcznie pomalowany, na każdym paciorku inna Maryja albo poświęcony przez Papieża), jakiś przewodnik po życiu duchowym albo przejechać się z nim do Watykanu, Asyżu, Lourdes, Medjugore albo chociaż Częstochowy. Wykup mszę za niego w jakimś prestiżowym wg kościelnych standardów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Himre mylisz pojęcia. Ja jestem chrzestnym formalnie, na papierze. Nie mam zamiaru przekonywać biednego smarka do zabobonów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zralok: no i tak powiedział @BrakPomysluNaNick, przez takich jak Ty to wszystko wygląda jak wygląda, i jest to tag właśnie do śmiania się i krytyki takich zachowań.

Ktoś Ci pistolet przystawił do głowy żebyś uczestniczył w tym cyrku i rzucaniu zaklęć na niewinne dziecko?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zapp12345 to jest wewnętrzna sprawa mojej rodziny. Nie pytałem czy ateista bez bierzmowania powinien zostawać chrzestnym tylko jakie prezenty są teraz na topie. Idź się zesrać gdzie indziej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zapp12345 powtórzyć ci drugi raz to samo? Nie prosiłem o poradę czy powinienem być chrzestnym, ani o kanoniczny wykład na temat tej funkcji. Pytałem o prezent
  • Odpowiedz