Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aequitas87: zaciekawiło mnie to. Mógłbyś coś więcej napisać? Jakie choroby/dolegliwości miał pacjent? Czy taka terapia jest skuteczna, czy tylko stosuje się żeby zmniejszyć jakieś bóle? Czy leczenie lekami do tej pory było nieskuteczne? Co myślisz o takiej terapii w przypadku ibs?
  • Odpowiedz
@qandaornot ibs to olejek miętowy doustnie. THC wypisywałem przy bólach o dużym nasileniu, migrenach, bólach neuropatycznym i nowotworowych.
Przy SM i spastykach pochodzenia neurologicznego cbd z thc
  • Odpowiedz
@tazosy: jasne, na cannabis.izww.pl
Latwo przeszlo, pojaralem, stestowalem w sumie 3 odmiany i narazie nie korzystam bo wole w lepszej cenie sobie zalatwiac niz 6 dych ponad za gieta. Ogolnie slyszalem, ze sie jakosc popsula, ale roznie ludzie gadaja wiec podchodze sceptycznie.
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: ja właśnie przeklikuje się centrummarihuany, mógłbyś powiedzieć jakie uzasadnienie podałeś? tylko internetowo, czy dzwonili do Ciebie? no wiem, ale ja to za duża trzęsidupa jestem, a za głupotę się płaci................
  • Odpowiedz
@tazosy: Ja chorobe dermatologiczna(faktyczna), ale ja bym poczytal co podac jesli faktycznie na nic sie nie kwalifikujesz z listy, bo tu chyba pisali nawet, ze daja na poczatek cbd. Byla rozmowa i pytania na przykład czy mialem stycznosc z marihuana, tak za granica gdzie jest to legalne, wiec wiem jak dziala ten srodek. Pytanie czy masz prawko i kierujesz, ja akurat nie mialem wtedy wiec obeszlo sie bez kontynuowania tego tematu.
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: dzięki brahu, choroby to ja mam, część zdiagnozowaną, część nie, ale nie chciałbym sobie spalić opcji bo to chyba zostaje w dokumentacji? Czyli mówisz, ze lepiej nie mówić, ze się styczność miało?
  • Odpowiedz