Wpis z mikrobloga

Skąd mam znać nr pesel członków mojej rodziny, zamieszkujących w tym samym domu, w którym ja mieszkam? Nie #!$%@?ło was w tym GUS'ie? Jeśli chcecie mieć ich pesel w spisie, to sami go wprowadzą kiedy do spisu przystąpią. Co za debile. #!$%@?ę, nie będę się wpisywał, elo.
#spispowszechny #bekazpisu
  • 69
  • Odpowiedz
@E-Seven: nie wiem ale jest wyraźnie napisane, że jest to wymagane a na samym początku żeby wypełniać zgodnie z prawdą bo będzie przypau
  • Odpowiedz
@E-Seven: nie, nie da się xD Oni chyba założyli, że spis wypełni za wszystkich w domu nastolatek, bo on się na tych komputrach zna i pora na CSa. Ja dokładnie tak zrobiłam, bo faktycznie można wypełnić za te osoby cały spis, ale ktoś nie podumał co w przypadku współlokatorów. Nawet wystarczy jak rodzina jest skłócona ze sobą, to tego nie wypełnisz bez peselu wszystkich w domu XD
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: też się #!$%@?łam, co to w ogóle za durny wymysł, żeby w MOIM spisie ktoś inny miał wypełniać formularz albo ja w jego imieniu? xD państwo z gówna i kartonu, nawet #!$%@? spis ludności musieli #!$%@?ć, no nie potrafią inaczej
  • Odpowiedz