Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bellissimo: sukcesem dla mnie jest to, że:
-te 2300 zarobiłem samemu
-rodzicie nic nie musieli się dokładać
-"pracuje" przez internet
- nie mam nawet 18 lat, przez co jest ciężko o jaką kolwiek pracę

Nie wiem o co ci chodzi, mieszkam z rodzicami bo nawet liceum nie skończyłem xDD. Gdybyś w moim wieku sam tyle zarobił, też pewnie chciałbyś się komuś pochwalić ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: odpowiedzi do testu są gdzieś na internecie i nie wiem co się dzieje w przypadku oblania, z rozliczeniem jest tak, że w niedzielę sumują całą pracę z całego tygodnia, i za 28 dni będzie do wypłacenia na konto PayPal, musi być założone na ten sam adres co konto clickworker i imię i nazwisko muszę się zgadzać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bellissimo: teraz są inne czasy, bez 18 lat nigdzie mnie nie przyjmą, nawet do McDonalda. Trudno jest pogodzić szkołę z pracą, zwłaszcza przy tylu pracach domowych podczas zdalnych. Mając 12 lat wyprowadzałem psy, a od 14 roku życia czasami pomogam coś na budowie, ale co to ma do tego jak nigdy na tym nie zarobiłem ponad tysiąca w jeden miesiąc xDD?

@EagleOfFreedom: chodzi o to że się tym chwalisz jakby to było #!$%@? wie jakieś osiągnięcie, przecież niepełnoletni może podjąć pracę więc jak mieszkasz z rodzicami to masz 100% wypłaty na #!$%@? xd


tylko że dróg do zarobku w młodym
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom chłopowi dupa pękła, bo zarobiłeś i nie musisz płacić za telefon, mieszkanie, kredyt itd. Kombinuj tak dalej to za parę lat nie będziesz zarabiał minimalnej jak pet, pozdro
  • Odpowiedz
Oj wykopki się zesrały, wystarczy, że OP robi jaki frontend freelancer i z palcem w dupie może tyle zarobić. Wiek nie ma żadnego znaczenia, liczą się umiejętności.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Bardziej myśle o tym co mam na GOGu/Steamie. Jak mam na przykład Wieśka 3 już w bibliotece, to czy będę mógł grać na xboxie (lub lepiej - kontynuować gre ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz