Wpis z mikrobloga

@kemenese: Jak marketing i tak bardzo reklamujecie się że dajecie to czego oczekują gracze (bo badania itp itd) to dlaczego nie oferujecie gierki bez podatku, dlaczego ten cashback w ofercie powitalnej to 50% a nie całość i dlaczego jest naliczany z podatkiem?

O ofertę na ten moment nie pytam, ale z tego co widać po kursach/zakladach to korzystacie z tego samego brokera kursów co wszyscy inni mniejsi bukmacherzy w PL.
  • Odpowiedz
@kemenese: Ło panie. Będzie, osobna licencja na to.

@BigFeet: Wszyscy korzystaja z jednego brokera, my korzystamy wyjatkowo z dwóch. BetRadar i BetGenius. Oferta będzie rozszerzana na bank, ale na razie mamy 4 traderów, kolejni dokoptuja po świętach. Bo jakby zakres oferty, jej wielkość to już właśnie ich robota. Więc będzie ktoś od piłki nożnej, będzie więcej niższych lig, więcej zdarzeń etc.

Co do badań, marketingu i komunikacji oraz
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Na Ewinnerze 150zl zwrotu 100% za pierwszy depozyt odliczajac podatek od razu mozna wyplacic wiec promka jednak lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto pomyslec takze nad czyms takim co jest na Totalbecie - 3 zdarzenia powyzej 1.20 kurs pojedynczego = gra bez podatku
No ale przede wszystkim OFERTA!
  • Odpowiedz
@crazyfigo Jak dla mnie to jak gra bez podatku przy tych 3 zdarzeniach tak jak na totalbet to świetna promka, ale nie wiem jak na tym wychodzą. Co do oferty powitalnej to nie mam zdania, fajnie jak jest przejrzyście, u was tak jest więc przynajmniej nie trzeba myśleć co i ile razy się obraca, a czy jest to 50% czy 100% to ja rozumiem że wy chcecie zarobić, a my gracze
  • Odpowiedz
@BigFeet: Oko, sensowne info. A odnośnie naszego early payout? Czyli przy wyniku 2:0 zamknięcie zakładu? Zdaje się Betsson i Bet365 to maja i jest spory poklask dla takiej promki.

Co do strony desktopowo i mobilnie to pewnie będzie jeszcze okazja, żeby wylać żale, bo tutaj niestety - ja ubolewam szczególnie bo team SEO i team marketing - no ciężary z wykonawcami. Ale prognozy sa niezłe, choć i tak moje oczy
  • Odpowiedz