Wpis z mikrobloga

Dostałem jako telefon służbowy iphone, zawsze używałem androida i mam pewne pytanie. Otóż gdy wybieram jakiś numer w androidzie to podpowiada mi kiedy na niego dzwoniłem i ile razy. W przypadku iOSa nie ma takich podpowiedzi, wykonuje dużo połączeń jednego dnia i jest to uciążliwe. Są może jakieś skórki albo aplikacje do dzwonienia które to ułatwiają? W Androidzie mogę prawie wszystko zmienić, tutaj widzę że jest to znacznie bardziej utrudnione.

Bardzo proszę o odpuszczenie sobie komentarzy radzących zmienić telefon, lub że któryś system to gówno. Telefon zmienię jak nie będę miał wyboru, a który system lepszy to chyba zależy od preferencji.
#iphone #telefony #android #software
  • 6
  • Odpowiedz
@krzysztofTrapczyk: na iOS'a nie ma customowych launcherów, mozesz troche pozmieniac, ale do tego bedzie potrzebny jailbreak co nie na prywatnym telefonie odradzam. W iPhone w ostatnich polaczeniach masz w nawiasie ile razy dzwoniles i ile razy dzwonila druga osoba dodatkowo z ostatnim czasem polaczenia, a jak wejdziesz w kontakt to powinienes miec ostatnie polaczenie ile trwalo.
  • Odpowiedz
@krzysztofTrapczyk: Za wiele z tym nie zrobisz, iOS jest jaki jest i co do takich modyfikacji to jak mówię trzeba by zrobić jailbreak co po pierwsze nie na każdej wersji systemu jest możliwe jak i nie na każdym iPhone (nie wiem, który masz model), a druga sprawa to to, że nawet nie jestem pewien czy to w ogóle by coś pomogło.
  • Odpowiedz
@krzysztofTrapczyk: tez się z tym męczę po przejściu z androida, dla mnie to największa wada iOS. Rejestr połączeń uwzględnia tylko 100 ostatnich połączeń. Jak dzwonisz dużo to raptem kilka dni. Grupowania połączeń tez nie ma
  • Odpowiedz