Wpis z mikrobloga

No nie powiem, wygląda na to że darmowe dlc nie będą tylko pierdkami, wstylu nowych spodni dla Panam

Pierwsze darmowe DLC zatytułowane "nocne życie w Night City" zadebiutuje wiosną i przyniesie całą gamę aktywności, którym będzie mógł oddać się V pomiędzy zmaganiami w dotarciu na szczyt. Automaty z grami, Poker oraz BlackJack, bilard i pijackie pojedynki to tylko część atrakcji, jakie czekać będą graczy. Więcej informacji już wkrótce ps. zerknij na kalendarz.

#cyberpunk2077
  • 17
zaraz czy oni wydają wycięty content jako dlc xD? Nie spodziewałem się, że upadną tak nisko


@Megawonsz_dziewienc: A co w tym jest złego? xD #!$%@? na premierę, ale to już się wydarzyło i (prawdopodobnie) chcą dodać wycięty content w darmowych DLC, nie rozumiem gdzie jest ten upadek.
macie tutaj 500 poprawek, ktore dodatkowo jeszcze psuja bardziej gre pomimo poprawienia kilku bledow to byloby dobrze.


@Megawonsz_dziewienc: Mi patch nie #!$%@?ł gry i oceniam go bardzo pozytywnie, ale nie wiem jak jest u innych/na innych platformach więc się nie wypowiem.

Jakby to nazwali patchem i otwarcie sie przyznali do tego, ze #!$%@?, a nie probowali heheszkowac i udawac, ze nic sie nie stalo


No byłoby super, ale to jest spółka
A ja wole zeby januszerka w gamedevie nie stawala sie czyms normalnym i powszechnie akceptowalnym.


@Megawonsz_dziewienc: A staje się? Nie pamiętam kiedy jakieś studio zostało tak zjechane jak CDPR po premierze Cyberpunka.

Tobie nie, ale jest sporo contentu chocby na reddicie gdzie ludzie sie skarza.


@Megawonsz_dziewienc: Tak widziałem, dlatego piszę że nie wiem jak jest na innych platformach czy u innych osób, bo widziałem też sporo osób które patch chwalą.
zjechanie ich jest proporcjonalne do tego co naobiecywali a ile z tego zostalo spelnione.


@Megawonsz_dziewienc: Oczywiście że tak, ja uważam że nie można ich w żaden sposób bronić za tę premierę, ale moim zdaniem narzekanie że chcą dodać wycięty content w DLC, a nie w patchach to #!$%@? się.