Wpis z mikrobloga

@xorm199: Dla kobiet poglądy faceta mają takie znaczenie jak to jaka jest ilość sprzedanych bananów w Hondurasie. Każda kobieta wybierze przystojniaka nawet jeśli ten popiera rzeź wołyńską i holocaust oraz legalizację pedofilli. W tym czasie kiedy przeciętny z wyglądu lewicowy aktywista chodzi na strajki kobiet, to chad posuwa julke na łózku nad którym wisi plakat Korwina
KontrproduktywnyAnalityk - @xorm199: Dla kobiet poglądy faceta mają takie znaczenie j...

źródło: comment_1617200963GZcy5py9QZWqXJbII3nuLr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xorm199: nie głosuje na konfe, ale mam trochę prawicowe poglądy i muszę przyznać, że najłatwiejsze dziewczyny jakie przyszło mi "trochę gwałcić" to laski o poglądach lewicowych/progresywnych xD
  • Odpowiedz
@Dakkar: Zdziwienie szok niedowierzanie że młodzi mężczyźni karmieni pierdołami przez matki, czy społeczeństwo, w takie rzeczy wierzą.
"Bądź miły, dobry i uczynny, jakaś się znajdzie."
I taki typ myśli że jak będzie najlepszym przyjacielem to będzie mieć szansę. Bo w końcu doceni że jest taki opiekuńczy czy #!$%@? wie co.

Zamiast powiedzieć wprost że liczy się wygląd i
  • Odpowiedz
  • 3
@xorm199 w ubiegłym roku przeleciałem lesbijkę, lewaczkę która mówiła że pierwszy raz uprawia seks z facetem

Także xD najpierw trochę podyskutowaliśmy i zagiąłem ją kilka razy i widać ten wewnętrzny brak logiki z moimi argumentami spowodował, że poszliśmy do niej xD
  • Odpowiedz