Wpis z mikrobloga

@kamilek71: nie zgodzę się, one nie są tępe, nie obie w każdym razie - a z pewnością nie patulka Olka i już tłumaczę skąd ten wniosek (moje subiektywne spostrzeżenie)

Ola gra na wygranie programu i wykorzystuje Luizę do własnych celów. Nikogo do siebie nie dopuszcza, z nikim nie chce się związać. Krzysztofowi pieprzy o skorupie, że potrzebuje czasu, ale jakby serio coś z nim chciała, to już dawno coś by z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cienki137: to po co teraz wyzywanie Włocha od szui czy jakieś wątki do Sary taka mądra a myślała że będzie super między nimi już każdy w hotelu wie że chodzą i knują... moim zdaniem te ich plany w większości to przez przypadek się udało zrealizować. Krzysiek nie miał tak naprawdę innej osoby no teraz już się to zmieniło wystarczy że nowa sie dobrze uśmiechnie da pare razy przytulić i koniec z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cienki137: nie, nie tylko po to :-) ale jak nawet tego nie ma to po prostu nie mam pojęcia co jest ciekawego w oglądaniu dram jakichs patojulek dlatego pytam ;)
@cienki137: wydaje mi się że doszukujesz się planu którego one nie mają, widać że większość tych ich pomysłów przychodzi z nudów. Grupa już dawno zauważyła że Sid z patOla ciągle razem chodzą i knują, najchętniej stworzyłyby pierwsza damsko damską parę w HP. Nawet jeśli mają jakiś plan i dojdą do finału to żaden z uczestników na nich nie zagłosuje. A chodzą i knują bo żadna z nich nie ma faceta z
@DejLestlima: Zgadzam się obie są yebnięte i jak nawet lubiłem Madziex na umiarkowanym poziomie to jak ma takie przyjaciółki jak PatOla to obie są tępymi dzidami i mimo, że Kamil trochę pozwalał sobie to w sumie mu się nie dziwie a robił to i tak zabawnie nie nazywał jej od szmat tylko wbijał jej aluzyjne szpileczki :D Za to PatOla jedzie grubo po innych (pewnie kazdemu dupe obrobiła).