Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_Tcz: no zaznaczyłem na zgłoszeniu że nie dodaje nic oprócz telefonu. W pudełku wystarczy faktura bo po spakowaniu zacząłem się zastanawiać czy nie powinienem wydrukować numeru zgłoszenia z tymi wszystkimi danymi co mi wysłali na maila. Ale pewnie po imei znajdą czy jednak to rozedrzeć i dorzucić? Pierwszy raz coś tam wysyłam...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@desygnat: bez ładowarki nie wymienia baterii, mi nie wymienili i napisali ze trzeba było dorzucić ładowarkę bo nie mogli określić czy to wina baterii czy ladowarki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: xD ja #!$%@?. Dorzuciłem jeszcze szybko rano ładowarkę przed wyjazdem do pracy. Teraz muszę im napisać jaki stan będzie opakowania bo w formularzu tego nie zaznaczyłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThreeDog: nie zależy mi na czasie bo mam już inny telefon, ale zależy mi żeby nie odsyłali bez naprawy bo już się później nie wyrobie w okresie gwarancji xd za późno się za to zabrałem
@eNse: Mi kurier zabrał telefon i musiałem pisać maile i dzwonić by dowiedzieć się gdzie jest mój telefon gdyż jest już po terminie dwóch tygodni na naprawę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: dam znać chociaż go nie używam na codzien w planie chce go przekazać komuś w rodzinie, ale dla Ciebie zrobię test. Chyba, że wróci z adnotacja "no bateria jest dobra nie wiemy co pan chcesz" xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@desygnat: Bateria w Mi 9 nawet jako nowa to żart na użytkowniku. Dopiero Mi 9T Pro miało jako tako lepsza baterie. Dopiero w Mi 10 poczułem co to znaczy dobra bateria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThreeDog: @eNse: xD MMM status DHL
2021-04-02 08:33 przesyłka dotarła do Terminala DHL. Doręczenie jej do odbiorcy planowane jest dzisiaj lub w umówionym z odbiorcą terminie [Warszawa]

Super ja mieszkam na Podkarpaciu... I zwykle ostatni statu jest z Głogowa Małopolskiego. Ehhh to było zbyt piękne