Wpis z mikrobloga

@animal: Też mnie to kiedyś ciekawiło. Trochę przerażające, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego że Google wie kiedy jedziesz autem, motocyklem czy idziesz z buta oraz gdzie, o której zrobiłeś postój, jaki sklep odwiedziłeś itp.
  • Odpowiedz
@animal: jakbym ja miał to zaplanować, to nie szukałbym aż tak głęboko, a skupiłbym się na prostszych rzeczach: czas pokonanej trasy, tj. jeśli większość urządzeń dookoła robi dany odcinek w dłuższym czasie, z kolei jeśli większość twoich postoi to nie korek, a światła to coś jest na rzeczy. Dodatkowo: światła właśnie! Jeśli zazwyczaj na skrzyżowaniach z sygnalizacją jesteś pierwszy, mimo ruchu, to też może być trop. Idąc dalej: każdy ma
  • Odpowiedz
Też mnie to kiedyś ciekawiło. Trochę przerażające, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego że Google wie kiedy jedziesz autem, motocyklem czy idziesz z buta oraz gdzie, o której zrobiłeś postój, jaki sklep odwiedziłeś itp.

Dodatkowo: światła właśnie! Jeśli zazwyczaj na skrzyżowaniach z sygnalizacją jesteś pierwszy, mimo ruchu, to też może być trop. Idąc dalej: każdy ma swój profil, pewnie pisząc teraz na wypoku go sami uzupełniamy. Nasze zainteresowania to motocykle. Wszystko się
  • Odpowiedz