Wpis z mikrobloga

@FilipWWL: Nie wiem dokładnie ile lewe, albo 0 albo 0,25, lewe u mnie dominuje dlatego też jak patrzę obydwoma to jest idealnie.

Jazda samochodem w nocy bez żadnej różnicy(w okularach i po operacji).
Niemniej nie wiem czy to nie zależy od metody, ja miałem Lentivu
@Estetykatopodstawa nie boisz się powikłań tym bardziej po drugim zabiegu? Ja nosiłam musztardówki, też miałam zabieg tą metodą, trochę wady mi zostało w obu oczach, ale nie myślę o ponownej operacji. Jest niebo a ziemia.
@Estetykatopodstawa: ja jestem 7 lat po korekcji metodą LASIK, miałem -4,25, teraz wróciła mi wada około minus 1 na obu oczach, nosze okulary dojazdy autem.
zaprzyjaźniony obecnie okulista, który zreszta nosi okulary - twierdzi,że po przycięciu rogówki wg obecnego stanu techniki nie dałoby się operować zaćmy starczej - choć metody się rozwijają cały czas - jakbym wiedział o tym to bym sie nie zdecydował na zabieg - chociaż fakt że, komfort
@bones1909: @celuloz: @Bukaa_: @Trujok: Hejka Wam, za 3 tygodnie reoperacja na to jedno oko.

Niestety ale zostałem dosyć niemiło potraktowany przez
OPTEGRA Klinika Okulistyczna w Warszawie
Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, 02-366 Warszawa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem otrzymać w ciągu tygodnia telefon w sprawie reoperacji, no ale zapomnieli, toteż zatelefonowałem i otrzymałem informację - że ktoś do Pana oddzwoni.
Minęły 2 tygodnie,