Wpis z mikrobloga

hmm, dziwna sprawa, kupiłem silikonowe etui na licznik rowerowy, dopłaciłem i miało przyjść #ass, ale majfrend orżnął mnie na przesyłce i wysłał zwykłym Ciainao, założyłem disputa na koszt dostawy, zwrócili mi całość razem z kwotą za przedmiot choć dispute trwał od połowy lutego do ub. piątku i nawet o nim zapomniałem, kwoty śmiechowe ale mimo wszystko dziwne to #aliexpress #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
@pesimist: jak się sprawuje? W tej cenie z GPS, kurde no opłaca się.

Edit: siedzę tyle w Ali i kurde taki licznik mnie ominął. Przecież to brzmi aż za dobrze, ant zestaw plus licznik z GPS za 300zl w dobrym kuponem? To brzmi jak żart xD
  • Odpowiedz
@AliSale_pl: ktoś tu nawet pytał ostatnio o podobny (CYCPLUS), z tego co na szybko porównałem nawet lepszy bo z teoretycznie lepszą baterią i czymś jeszcze, niestety nie mogę tego wpisu namierzyć.
Co do XOSSa, kupiłem rok temu na gearbescie albo banggoodzie, zapłaciłem ok. 120-130 złotych za sam licznik, czujników nie mam. Od początku problemem była chińska apka, nie chciała się łączyć a próbowałem z 3 telefonami (niestety miałęm do dyspozycji tylko
  • Odpowiedz
@pesimist: hmm ciekawe, miałem sigme za ponad 1k grubo i też wodotrysków nie było, nawet aplikacji. Więc w mojej ocenie jest dobrze, za tą cenę? Nie ma czego wymagać więcej moim zdaniem, taniej się nie da, nawet używkę
  • Odpowiedz