Wpis z mikrobloga

Koleżanka się zwalnia z pracy bo znalazła coś bliżej domu i jutro jest ostatni dzień. Ja obecnie średnio z hajsem ale bardzo mi zależało żeby coś jej podarować. Wydrukuję jeszcze nasze wspolne zdjęcie, bo zaskoczyła mnie z tą informacją przez weekend i nie zdążyłabym wywołać.
Ogólnie pierwszy raz robie komuś prezent "na pożegnanie". Myślicie że może być?

PS taki smaczek bo to jest 0,5m Kinderek z miarką z boku opakowania a ona jest po #inzynieria ()

#pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #prezent #
pylocz - Koleżanka się zwalnia z pracy bo znalazła coś bliżej domu i jutro jest ostat...

źródło: comment_1617034177XhZdqhbtqjLdPKQG3b3bja.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@pylocz: O co chodzi z tym Carlo Rosi? Bez hejtu pytam, nie rozumiem tego fenomenu. To nawet jak wino nie smakuje. W tej cenie jest dużo fajnego, prawdziwego wina, czemu ludzie kupują Carlo Rosi akurat?
  • Odpowiedz
  • 0
@kasa: Nie wiem, osobiście smakuje mi takie wino lub "wino" Mogen David. W tym lokalnym sklepie gdzie kupowałam tego winiacza ze zdjęcia Mogen był dużo droższy niż zwykle, a zauważyłam Carlo Rossi w tym samym smaku (to chyba nowość) i wzięłam, bo liczę że będzie podobny. Ja się nie znam kompletnie na winie, w zasadzie na żadnym alkoholu się nie znam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
PS taki smaczek bo to jest 0,5m Kinderek z miarką z boku opakowania a ona jest po #inzynieria ()
Ta miarka na koncertach oszukuje jeśli jest po inżynieria to całkiem możliwe że to sprawdzi pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@Cilthal: XD jak czytam tu prawdę o tych kinderkach to tak kisne że już się nie mogę doczekać aż ona jutro to otworzy i będziemy cisnąć bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale cóż, chęci były. Drugi raz się nie dam złodziejom oszukać
  • Odpowiedz
@pylocz: nie kupuj carlo rossi boze kochany nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Odpowiedz
  • 1
@pylocz Ekstra! Chore czasy nastały, ludzie upadają psychicznie w tej pandemii. Super, że sprawiasz, że ten świat jest ciut lepszy. Koleżanka na pewno się ucieszy
  • Odpowiedz
  • 1
@mkk141: No a jeszcze do tego dochodzi fakt że ona nie jest dosyć skromną osobą. Wiem że przeżywa zmianę pracy i może nawet chciałaby się jakoś pożegnać z większą ilością osób ale mamy obostrzenia covidowe w biurze i pewnie nie będzie miała nawet okazji. Dzięki za miłe słowa <3
  • Odpowiedz