Wpis z mikrobloga

Prawdę mówiąc, ten patch notes to lanie wody jak pisanie jakichś rozprawek do szkoły. Dużo tekstu, mało treści typu aż 8 pojedynczych wpisów o misji Ghost Town z takimi potężnymi zmianami jak zmiana miejsca stanowiska snajperskiego Panam czy wyłączenie świateł w samochodzie po rozładowaniu akumulatora. W ten sposób to można pisać patch notes na 100 stron, że się gdzieś przestawiło o milimetr jakiś komputer bo problematyczne było go kliknąć.
Za to nieciekawie wygląda sekcja techniczna, gdzie już nie byli tak szczegółowi i w sumie nie wiadomo czym jest "Various optimizations" bo po 1.1 na myśl przychodzi tylko kolejny tragicznie wykonany downgrade.

Tak czy inaczej, patch w żadnym stopniu nie poprawia wewnętrznej pustki gameplayowej tej gry.
#cyberpunk2077
  • 9
Prawdę mówiąc, ten patch notes to lanie wody jak pisanie jakichś rozprawek do szkoły. Dużo tekstu, mało treści typu aż 8 pojedynczych wpisów o misji Ghost Town z takimi potężnymi zmianami jak zmiana miejsca stanowiska snajperskiego Panam czy wyłączenie świateł w samochodzie po rozładowaniu akumulatora. W ten sposób to można pisać patch notes na 100 stron, że się gdzieś przestawiło o milimetr jakiś komputer bo problematyczne było go kliknąć.


@Tasde: Czytałem
@GrafikaUltraHaDe: A te 2% by zrozumiało i mogło wyjaśnić reszcie, czy szykuje się poprawka silnika czy szykuje się kolejny downgrade.
@Howard_Roark: Tylko jest drobna różnica, jeżeli wydajesz grę w dobrej jakości technicznej a potem zasypujesz ją łatkami poprawiające niedoróbki i wypisujesz jakieś pierdoły w patch notsach bo nie masz większych problemów ze swoim tytułem, a masz tytuł jak Cyberpunk który jest tragiczny od strony technicznej, gameplayowej i projektowej.
I dostajesz
@Tasde: Ostatnio to na wykopie jest hit. #!$%@? sie do każdego, a nie do twórców gry która od 4 miesiecy jest niegrywalnym syfem za 300 złotych. Tak jasne mogłem nie kupić, lub mogłem zwrócić, ale #!$%@? jak ktoś reklamuje swoj produkt od roku jako zajebista, rewolucyjna gra RPG, a potem wydaje takiego kasztana i teksty że updejty będą, ale #!$%@? jednak nie w terminie, a potem przychodzi update i się chwalą