Wpis z mikrobloga

@5KYN3T: @rakiwo: @Matpiotr: nie no jak np prowadzili live i ktoś zarzucił cos o brzęczku to tylko wymieniali się spojrzeniami i cisza cisza bo ukrócą wiadomości z kadry ¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯ potem po roku już była jechanka ale nie przypominam sobie by po 2meczach wujka jakos ostro z nim jechali... nawet stano go bronil
@Tyskiee: Zacznijmy od tego, że Brzęczek miał niezły start, po słabym mundialu zagrał dobry mecz z Włochami, a potem trochę gorszy z Portugalią. Trudno było go więc jechać po tych pierwszych spotkaniach, ale już po drugiej rundzie lidze narodów na śląskim wszyscy go chcieli zwalniać i wołali o tym żeby Boniek opamiętał się przed eliminacjami do Euro, nawet ukuło się hasło Brzexit, przecież cała ta autobiografia o Brzęczku była właśnie oparta
@Tyskiee: ja się w ogóle zastanawiam czy to nie jest jakaś gruba ustawka pod kolejnego trenera - budowanie narracji w stylu "No i widzicie drodzy kibice polscy, no próbowaliśmy tak jak chcieliście, ale no nie ma i nie będzie lepszego trenera niż polski trener". Nie wiem czemu, ale mam dziwne uczucie, że za kilka miesięcy tak będzie. I lud to kupi.
@rakiwo: może i miał ale zapowiadał dużo a wpuszczał stara gwardie nawałki ¯\_(ツ)_/¯ tu mamy 2 mecz i tyle debiutów + jako tako zmiana stylu, przynajmniej nie gramy gówno kontry z lagami na 9tke