Wpis z mikrobloga

@Yankes190: To tylko taki śmieszny obrazek nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, nie, bo jakoś sobie nie wyobrażam, że istnieją rodzice, dla których ciężka praca fizyczna od młodości do emerytury to szczyt ambicji dla własnych dzieci?
  • Odpowiedz
@azen2: xDDDDD noooo a 500+ i PiS u władzy to fikcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo z domu nie wychodzisz, albo mieszkasz od zawsze na bananowym osiedlu i nie widziałeś sebkowego środowiska. Bezrobocie też się z niczego nie bierze,ludzie z taką mentalnością jak najbardziej istnieją.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Nie jestem ani z bananowego ani z sebkowego osiedla, tylko takiego normalnego i jak obserwowałem jak chodziłem do szkoły, to rodzice zdecydowanej większości kolegów troszczyli się o to, żeby ich dzieci dobrze się uczyły w szkole, to nie jest standard?
  • Odpowiedz
@azen2: ale zdajesz sobie sprawę, że w wielu domach chce się by dzieciak poszedł do pracy wcześniej by wiedział skąd się biorą pieniądze? By miał kasę na gry, telefon czy co tam nowego będzie chciał, a na co w tym momencie rodzice nie chcą mu dać? Takie wakacyjne czy weekendowe podejście jeszcze 10 lat temu było standardem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azen2: Ja studiuję zaocznie, mam w miarę zamożnych starych a i tak pchają mnie na siłę do roboty fizycznej. Aktualnie pracuję u jakiegoś janusza w fabryce za minimalną xd
  • Odpowiedz
@uszaty1234: No dobra, ale ty studiujesz i to praca przejściowa, więc to co innego Jedyne co, to pytanie, czy traktują Cię tam w miarę okej, bo na wykopie jest dużo historii o pracy w januszexach, gdzie mobbing oraz przebywanie z ludźmi, przy których ubywa iq to norma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz