Wpis z mikrobloga

W zwiazku z obostrzeniami w mojej okolicy wszystkie sklepy otwarte i zachęcają do zakupów obnizkami nawet o 60%
Coca-Cola 1.25L od jutra w Lidlu za 0.79€

Zastanawiacie sie co z #niedzielnyprzegladdrozyzny? W założeniu wpisy mialy wku*wiac prawdziwych Polaków patriotow, ale po upadku zlotowki na ryj i przejrzeniu większości wykopków na oczy, ze faktycznie w chlewie są oszukiwani często nawet przez samych siebie, moja misja powoli dobiega końca xD

#niemcy #koronawirus #obostrzenia
f.....k - W zwiazku z obostrzeniami w mojej okolicy wszystkie sklepy otwarte i zachęc...

źródło: comment_1616956458MTdYTfhZI3LMqwFQ5SKWS4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: napiszesz ile kosztuja artykuly codziennego zycia? jakies mięsa,makarony,bulki etc.? wole sie ciebie zapytac niz patrzec na gowno stronkach bo te dane nijak sie maja do rzeczywistosci, pozdro
  • Odpowiedz
@fluorek: bułka 15 centów, 600 g piersi z kurczaka 3 EUR, makaron na spaghetti 99 centów, zależy tak naprawdę co chcesz i gdzie kupisz. Wyguglaj sobie "aktuelle prospekte" to zobaczysz gazetki ze sklepów.
  • Odpowiedz
@fluorek: zakupy z przed chwili LIDL, ceny w euro: banany 0,89/kg, wędzone filety z tilapii 19,89/kg, ogórek szklarniowy 0,69/szt., 12-pak actimela 2,89, szynka pieczona 11,90/kg, ser żółty tilster 4,23/kg, sok wielowocowy z witaminami 0,95/l, wino włoskie merlot veneto IGP 1,79/but., kajzerka 0,15, mielone wołowe Bio 8,73/kg, Pepsi light lemon 0,49/1,5l
  • Odpowiedz