Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki pls help. Szukam podkładu, którego nie będę musiała rozjaśnia(różnych - lekkich, matujących, różnego rodzaju), który będzie pasował do koloru mojej skóry. Jestem blada, chyba raczej mam ton chłodny (o ile się nie mylę), obecnie mam zaczerwienienia, bo jestem w trakcie leczenia dermatologicznego. Mam Revlon 110, ale on jest chyba za żółty.

Pomóżcie :(

#mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #kosmetyki #rozowepaski #pytaniedoeksperta #makijaz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60606099ccdad9000aaf4fc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe że Revlon jest za żółty. Ja mam wersję dla normalnej/ suchej skóry, też 110 i u mnie ciemnieje na różowo xd

Na zdjęciu poziomy pasek to Revlon właśnie- na fotce widać jakby się wtopił, ale na żywo jest dla mnie trochę za ciemny i za różowy. Jak widzisz jasnością wygrywa max factor, pierwszy Rimmel jest podobnie jasny jak Revlon tylko że bardziej różowy. Mam nadzieję że takie porównanko
nickzgeneratora - @AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe że Revlon jest za żółty. Ja mam we...

źródło: comment_16169403501cKpAymGxXdRRh1KKFNEjV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam identyczny problem. Oprócz tego mam tendencję do przebarwień i szukam solidnego krycia. Każdy najjaśniejszy żółknie. Wiele lat temu używałam Revlon 150, ale zmienili skład, poza tym wysuszał. Aktualnie trzymam się pomarańczowego Skin79, chociaż jest drogi, to bardzo wydajny i naturalny do mojej cery. Jeszcze jaśniejszy jest Skin79 z pandą, ale się błyszczy i podrażnia mi oczy. Szkoda, bo daje bardzo dobre krycie.
  • Odpowiedz