Wpis z mikrobloga

Siedzę zmęczony i pisze artykuł o promocjach i kuponach. Do recenzji z 10 przedmiotów. Ja ledwo mam ostatnio czas zrobić pranie, chyba powoli trzeba będzie oddać komuś stronę.
#aliexpress
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej: Max 3/4 gdzieś i pewnie mnóstwo poprawek, ale jak w firmie się trochę ogarnie to skończę.

W paru zdaniach opisuje gdzie śledzić, a potem opisuje fake tracking, urząd celny itp, takie najczęściej zadawane pytania na wykopku.

Ciekawe czy będzie to miało jakiś sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozbratyn: no ale taka prawda, większość ma głęboko czytanie poradników bo lepiej zapytać i dostać odpowiedź na tacy, dodatkowo takie poradniki zazwyczaj mają masę błędów i trzeba je co chwilę aktualizować
  • Odpowiedz
@Andczej: no w sumie ja bym tam chetnie to poczytał, błedy sie zdarzaja ale mozna sie czasem sporo dowiedziec. Ale tak jak mowisz prościej rzucić hasło na wypok o nierejestrowanej paczce
  • Odpowiedz
@Andczej: @Rozbratyn: nie będę kłamał, sporo ludzi pyta, stąd ten pomysł, zawsze wkleje link. Mniej roboty i nowy user na mojej stronie :)
Co do aktualizacji to mnie to najbardziej martwi bo czasu ostatnio mam mało, a Alisale to hobby, a nie zarobek.
  • Odpowiedz