Wpis z mikrobloga

@Gdziejestkangur33: Doom eternal zajbeisty ale bez kontrolera z dodatkowymi przyciskami (np elite controller) lepiej nie podchodzić. Rage 2 zajebiste strzelanie ale no #!$%@? mnia niemożność podnoszenia broni i amo + zbyt liniowy świat.
  • Odpowiedz
@Gdziejestkangur33: No ja kupiłem 2 dni temu, dużo było konfigurowania dobierania własnych ustawień, ale w koncu gra mi się w eternala zabiscie na konsoli, możliwość dashowania i skakania przy jednoczesnym obracaniu kamery to gamechanger, prawie jak na PC. Zawsze możesz zrobić cebulę kupić online sprawdzić i najwyżej zwrócić :)
  • Odpowiedz
@mikorys: Haha zawsze to jakaś opcja :D Bardzo bym chciał jeszcze sprawdzić ten nowy kontroler od PS5, ale do kompa nie ma sensu kupować bo nowe funkcje nie są obsługiwane. Niby Steam miał je wprowadzić ale trochę ciężko mi w to uwierzyć, że to dojdzie do skutku ale mam nadzieję, że się mylę.
  • Odpowiedz
@Gdziejestkangur33: Zadam pytanie za 5 punktów? Na chui chcesz ogrywać doom eternal na padzie skoro masz PC tj klawę i mychę? Jakbym miał PC to bym ogrywał własnie na klawie, a że ceny GPU #!$%@?ły w kosmos to se sprawiłem padzika i ogrywam na XSX.
  • Odpowiedz
@Gdziejestkangur33: Chyba, że tak, ogólnie to jak lubisz pady to no ten elite 2 jest świetny, przedewszystkim 3 różne profile na 3 różne gierki. Ja mam do dooma, bfa v, coda i 4 standardowy (bez udziwnien do rpgów)
  • Odpowiedz