Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki Hondziarze. Od jakiegoś czasu stuka mi coś z tyłu w Accordzie VII. Dziwne to jest bo brzmi jak jakaś dyndające blacha, która stuka o coś. Zazwyczaj jak się powolutku toczę albo na delikatnych ruchach karoserii (tak przynajmniej mi się wydaje). Zawieszenie miałem niedawno sprawdzane i niby było ok. Kiedyś czytałem na forum o podobnej usterce, ale wydaje mi się, że to było typowe dla VI generacji. Czy ktoś kojarzy temat?

#honda #motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody
  • 13
  • Odpowiedz
@Rubajticos: patrząc od zewnątrz ta osłona znajduje się zaraz za tarcza. Powinna być nieco wyższa niż sama tarcza. Z czasem śruby maja tendencje do poluzowania się i na wybojach osłona zaczyna wydawać metaliczny stukot.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panmercedes: no o tym właśnie pisałem. Na tyle ile ruszałem ręką to siedziała twardo, ale w jednym miejscu gdzie nadstawała był taki wyżarty "Hel" (jak na mapie) i on dość luźny był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rubajticos: są gdzieś na allegro czy Olx tarcze kotwiczne które ktos dorabia bo ori są w cenie sztabki zlota, nie napisałeś czy kombi czy sedan różnią się zawieszeniem z tyłu, hamulce też są inne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniczhrabi: @papaj_21_37: Sedan. Byłem się przejechać to jak się powolutku toczę to słychać, później już raczej nie. Także to co oderwałem to jednak nie było to. No tak, właśnie jak robiłem hamulce ostatnio to mechanik mi mówił, że z jednej strony już prawie nie ma, a drugiej też zaczyna być słabo no i, że to kawałek blachy, a kosztuje, że hoho ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz