Wpis z mikrobloga

Fajna ta narracja w internecie i wypoku: gdybyśmy taki mecz zagrali ze starym selekcjonerem to widły i pochodnie. Ale z nowym to humor gituwa. I od razu mówię: jedna i druga opcja nie pasuje. No ale jak widzę że gdy Kowal (który wiadomo że lubi dowalić kocopołem) próbuje powiedzieć cokolwiek innego niż szanowne gremium, jest jechany jak... No cokolwiek. Serio wystarczy zmiana osoby na stołku i teraz jesteśmy ostrożni? Bo co? Bo nowy selekcjoner nie da sobie wskazywać redakcji do wywiadów więc go nie skrytykujemy? Pierwszy wybierał redakcje razem z prezesem więc skoro od początku prezes był na nie to i z selekcjonerem jechaliśmy? I jasne, ja też widzę że jest próba czegoś nowego i super, ale jak Buzzer próbował nowego ustawienia to już nikt się w język nie gryzł. No a zmiana narracji co do Zielińskiego...
#weszlo
  • 12
@Broda93: a zdajesz sobie sprawę, że siłą Węgier nie są indywidualności? Rossi budował te drużynę 2 lata, my przez te 2 lata mieliśmy Buzzera u sterów i tylko straciliśmy czas. A jeśli szukasz Węgrów którzy mogliby grać w reprezentacji Włoch(xD) to może słyszałeś o takich zawodnikach jak Gulácsi czy Orban, grają w takim klubie co ostatnio był w półfinale ligi mistrzów a teraz jest wiceliderem Bundesligi.
@roko: uwielbiam ten argument że "ich siłą jest kolektyw". Przeważnie stosują go repeentacje które nie wygrały z rywalem z niższej półki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale mniejsza. To w sumie o co Ci chodzi? Bo się wtryniłeś nie wiadomo po co. Czyli teraz znów mam czekać dwa Lata? Mają dwóch z vicelidera bundesligi? My mamy zwycięzcę ligi mistrzów i bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡
@Broda93: Gościu przecież to ty wyskoczyłeś z jakimś argumentem z dupy, że łeeee reprezentanci Węgier przecież oni słabi, powiedz mi synek który z nich by grał w takich Włoszech kwiii
@roko: a czy ja z tobą toczyłem jakąkolwiek dyskusje? To mirek powiedział że Węgrzy i Włosi są na podobnym poziomie a ty się wpi.. ...sz i w drugim zdaniu nie masz nic mądrego ani nawet ciekawego do powiedzenia xD
@Broda93: Nazwiska nie grają, w przeciwnym wypadku Anglia była by mistrzem świata i Europy z urzędu już od wielu lat. Całościowo Węgrzy to wyższa klasa średnia, czyli mniej więcej tak jak Włosi w okolicach mundialu (przypomnę że upadli wtedy tak nisko że pierwszy raz od wielu lat nie zagrali nawet na tej imprezie, kompletnie im się skład posypał po MŚ2014, na ME zagrali resztkami, do Rosji też chcieli jechać tymi samymi