Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki warto pchać się w E46 320D 150KM, manual? Samochód bezwypadkowy, oryginalny lakier, przebieg 180k, od znajomego który ma go od 10 lat. Fanem marki nie jestem, po prostu ten się "trafia" a szukam drugiego samochodu. Celowałem w coś mniejszego w benzynie dlatego strasznie euforią nie pałam, choć ten konkretny egzemplarz bardzo ładny.
Cena 5.5k zł
#motoryzacja #bmw
  • 14
  • Odpowiedz
@justanotherdude: dobra to ja się wypowiem z punktu widzenia prawie użytkownika. Mają taki w domu rodzinnym. Trochę podgnity ale ma już swoje lata. Na budziku lekko 500k ale wiem, gdzie był kupiony więc w ciemno można dorzucić 100. Taka wielka to była skarbonka że do roboty było aż turbo, sprzęgło i części eksploatacyjne czyli tarcze, klocki i teraz po 12 latach w domu kompletne zawieszenie w zawrotnej kwocie coś koło 2k.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@machalsky: Wiem, że sprzęgło z dwumasa robił w zeszłym roku a przebieg jest pewny - znam gościa, osobiście sprowadził go z przebiegiem 60k i jest jednym właścicielem Polsce więc przynajmniej tutaj przebieg zgadza się z CEPIK. Ogólnie stan jest super, w środku jak nowy, na fotelach pokrowce xD tylko samochód nie z mojej bajki i w ogóle nie znam się na beemkach więc pytam ile to warte.
  • Odpowiedz
@justanotherdude: aa o kwotę było pytanie. Wypasione w nienagannym stanie to okolice 12 ale tyle bym w życiu nie dał XD 9-10 to taka normalna półka cenowa. Zawsze można rzucić kwotę 7 i liczyć, że właściciel to łyknie
  • Odpowiedz