Wpis z mikrobloga

Mirki, polecam zainteresować się Palatin Technologies Inc. - branża biofarmaceutyczna najlepiej rokujący produkt to lek dla kobiet na HSDD, więc wg. mnie komercyjnie ma to przyszłość. Spółka przed marcową falą spadków dochodziła do 1,3$ obecnie jest po $0,70 ale po pre widze że zeczyna się coś ruszać. Ma dobre rekomendacje i cene docelową na ponad 2$.
#gielda
  • 14
@kuroszczur: Jak polecałem miesiąc temu NNT System to samo pisali. Wtedy było po 5 PLN dzisiaj jest ponad 20% w góre a jeszcze jesteśmy przed wynikami. W grudniu wykopki śmiały się jak pisałem o Polimexie za 2,50 a miesiąc później kupowali po 5. No normalnie perły przed wieprze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChempyTuj: Przecież ja sobie podś#!$%@? robię. A już tak na serio - wiesz może co się działo z tą firmą, że w 2020 rok praktycznie żadnych przychodów nie mieli? Na zacks.com byli niedawno jako STRONG SELL, teraz SELL.
Komercyjnie nic nie chyba jeszcze nie sprzedają, narazie same badania. Z tym że jakiś czas temu ten preparat o którym pisałem HSDD wszedł na etap ktory poważnie rokuje że będzie można wprowadzić go na rynek, wtedy kurs rósł do tego szczytowego 1,30$, potem marcowe spadki i mamy co mamy. Jakiś czas temu widziałem ich sprawozdanie i rzuciło mi się w oczy że mają jeszcze duży zapas funduszy na prowadzenie badań więc nie