Wpis z mikrobloga

PiS znowu spieprzył coś, czego można było bardzo łatwo uniknąć. Postanowili zamknąć sklepy meblowe i budowlane, ale dali o tym informację dopiero 3 dni wcześniej, więc dziś w tych sklepach jest tyle ludzi, że z trudem można się poruszać xD. Gdyby powiedzieli o tym choćby 2 tygodnie wcześniej, to prawdopodobnie nie byłoby takiej kumulacji.

#koronawirus #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Racja i pełna zgoda ale z drugiej strony słysząc co zrobiłaby lewica albo inna partia opozycyjna gdyby była u władzy to mielibyśmy twardy lockdown od listopada i z gospodarki nie mielibyśmy już co zbierać. Tak wiec mimo iż sam nie popieram działań PiS to wiem ze to mniejsze zło (niestety)
  • Odpowiedz
Nie mogłeś przewidzieć 2 tygodnie wcześniej, że PiS pozamyka sklepy? xD


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: No xD Albo wtedy, jak ogłosili z dnia na dzień przed weekendem zamknięcie restauracji. Słyszałem głosy, że "w takich czasach restauratorzy mogli przewidzieć, że coś takiego będzie".

No #!$%@?...czę, trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz
@Shatter: podejrzewam, że raczej mało komu by się chciało stać w kolejce na dworze przez trzy godziny tylko po to, żeby sobie pooglądać krzesła. Obstawiam przy swoim, czyli jakieś pilne zakupy
  • Odpowiedz
Rozkmina.

Jak politycy robia cos zle, to od razu to widac jak na przykladzie OPa.

Zalozmy jednak, ze ktos tam w rzadzie by zauwazyl ten problem i powiedzial "#!$%@?? Jak zamkniemy za 3 dni to ludzie sie rzuca na sklepy, zamknijmy za 2 tygodnie" - wtedy nikt by nawet nie wiedzial ze efektywnie ten czlowiek uratowal X osob.

Wniosek - doceniajmy rzady, ktore po prostu nie szkodza. Na 'nieszkodzenie' przypadaja setki niewidocznych
  • Odpowiedz