Wpis z mikrobloga

Witam, planuje kupić swoje pierwsze auto jak trochę zaoszczędzę jakoś tak w maju/czerwcu i moje pytanie brzmi, co byście polecili tak do 4-6tys zł chciałbym, żeby auto było małe, coś w gabarytach typu Fiat punto czy volkswagen lupo, POZDRO #auto
  • 20
Jak by coś było godnego polecenia powyżej mojego budżetu to możecie podsyłać w sumie swoje propozycję, może w maju siedzę jakiś kupon na STS ( ͡º ͜ʖ͡º)
@emilch123: jak nie Punto to może fabia? Albo Leon. Albo polo. Coś żeby było tanie w naprawie (czyli żeby miało dużo części zamiennych czyli żeby było dosyć popularnym modelem) i żeby jeśli już się psuło to coś innego niż elektryka (ergo nic francuskiego)
@Megawonsz_dziewienc znaczy wiesz no, zawsze mogę wziąć od. Rodziców golfa 6 i śmigać po klubach ale jak. Ostatnio ojciec wyjechał z tekstem, że amortyzatory się. Psują bo z kolegami jeżdżę po. Mieście a sam. Ładuje do bagażnika betoniarke z alternatorem i kurla ośmioma workami cementu to stwierdziłem, że #!$%@? i swoje auto kupuje xd
@emilch123: do usług (ʘʘ) gdybyś np decydował się na większy budżet, np takie 10-15 to już możesz znaleźć ładną alfę 159 jakąś. Tylko tam musisz dobrze poczytać które skrzynie są na śmietnik a które są cacy. Bo to nie jest tak, że każda alfa jeździ na lawecie, trzeba po prostu wiedzieć co wybrać (a więc raczej nie automat i prawie na pewno nie diesla)
@emilch123 dużo ludzi też bardzo chwali sobie audi a3, to też raczej więcej niż 5k ale nie wydaje mi się żeby o wiele więcej, mimo wszystko mamy już 2021 rok, więc a3 z początku milenium nie mogą być zbyt drogie
@Megawonsz_dziewienc: kropka nienawiści . XDD odradziłeś Leona, bo jeżdżą nim sebiksy, a przynajmniej taki masz wizerunek tego auta w głowie. W związku z czym kupując auto można trafić na wózek przetyrany już przez sebiksa ALE nie kupi nic w stanie jak z salonu za 4-6 tysięcy xd no po prostu nie. Kazdy samochód w tym budżecie będzie mieć różnego rodzaju mankamenty, to zawsze jakieś szukanie kompromisu. Takim kompromisem może być np
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korkodylek: nie, jak dwa razy tapne spacje to stawia kropkę ¯_(ツ)_/¯
Chodziło mi o minimalizowanie faktu, że samochód za te pieniądze będzie posebiksowym przez co mam na myśli, że jest zajechany i dodatkowo przez sebka #!$%@?. To, że samochód za 5 czy 6 tysięcy nie będzie w dobrym stanie jest pewne, ale po co dokładać sobie kłopotów.

@Megawonsz_dziewienc: nie masz tu do końca do czynienia z p0lskim narodem, a sam wcześniej kropki też nie postawiłeś, język internetowy, chcąc nie chcąc odbiega od zasad poprawnej polszczyzny. Interpunkcję zamienia 0 udające "o" a także wszechobecne XD nie dziw się więc takiej ocenie :)