Wpis z mikrobloga

Gdyby nie prywatna służba zdrowia to nadal miałbym kamienie woreczka żółciowego bo USG i badania robiłem prywatnie, prawie i operację prywatnie ogarnąłem. Alergię też badałem w luxmed, tak samo okulista, lekarz rodzinny itp. Mam lekarza dostępnego prawie 24/7 pod aplikacją w telefonie.
Mam iść do rodzinnego teraz na NFZ? powodzenia. Prywatna służba zdrowia po prostu nie skupiła się jak cały kraj 100% na covid i są jeszcze inne choroby.
Powodzenia zapisać się teraz na jakiekolwiek PROFILAKTYCZNIE BADANIA na NFZ.

#koronawirus
  • 6
@fstab matka mojego tescia potrzebowala pilnie zabiegu okulistycznego w prywatnym szpitalu zrobili to w tydzien na nfz by czekala pol roku przez co mozliwe ze stracila by wzrok bo teraz lecza tylko covid :) tak ze ciesze sie ze prywatne szpitale maja inne priorytety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fstab: na luxmed jednak operacji w ramach pakietu nie załatwisz, podobnie jak i testu na covid .Nie mają też chyba refundacji leków, a mając spoko przychodnie akurat rodzinnego idzie umówić bo byłem zmuszony i zaskoczony, że sprawnie poszło. Jeśli zaś chodzi o specjalistów i dodardzwo to zgoda bo Mnie i żonie bardzo pomogło ubezpieczenie prywatne. Całej opieki w godziwej cenie ono jednak nie zapewni, no chyba że ktoś ma jakiś platynowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzarnyOwiec: oczywiście, ale jednak wiele pomaga, dużo badań tam robiłem profilaktycznie mimo, bo na nfz terminy były zwariowane. Tu umawiam się za 3 dni i jestem. Bardzo zadowolony jestem z Luxmed a na NFZ ide z poważniejszymi tematami.
Stąd uważam, ze prywatne mają sens i dużo pomagają w życiu.
@fstab: Moj zabieg prywatnie ok 16-18 tys.
NFZ czekam 3 lata. Teraz nie wiem, czy to sie nie wydluzy...
Nie jest to nic zagrazajacego zyciu pomijajac fakt, ze jest to zmiana ktora moze rosnac a juz aktualnie powoduje bol taki, ze jestem bliska wzywania karetki, bol ktorego nikomu nie zycze, takiego, jakiego sama nie bylabym chyba sobie w stanie wyobrazic, od ktorego potrafi sie zemdlec bo organizm odcina po prostu. Takze