Wpis z mikrobloga

@kutarate: Tak, tylko trzeba wysłać email z uzasadnieniem, jakimkolwiek (ja wpisuję, że potrzebne do science education) i zdjęciem karty nauczyciela. Odsyłają licencje za free :)
  • Odpowiedz
@kutarate: zdarzaja sie tez promocje, ja kupilem za jak cena byla ~50% a nastepna licencje wygralem,
dop tgo jest chyba znizka jak przechodzisz ze studenckiej i chcesz pelna kupic
  • Odpowiedz
@dielel_: @kutarate: to aż tak źle płacą już w IT, że zniżacie się do takich poziomów cebulactwa? #!$%@? jak ja gardze polactwem, ktoś zrobił zajebisty soft i chce za to śmieszne pieniądze w skali roku to i tak przyjdzie polak cebulak i zrobi wszystko żeby mieć to za darmo.
  • Odpowiedz
@whoru: Pytanie było o możliwość kupna taniej niż jest w codziennej ofercie, więc się nie nadymaj jakby ktoś o zasysaniu z torrentów pisał. Komentarz o zarobkach też słaby, bo zarobki są różne, a wyobraź sobie, że wydatki też każdy ma inne. Oby Ci się zawsze wiodło na tyle dobrze, żebyś nie musiał kupować w promocjach i 'cebulaczyć', pozdro
  • Odpowiedz
@whoru: Ale o co chodzi? Nie używam go komercyjnie, przechodzę walidacje legalną metodą. Rozumiem gdybym jakiegoś pirata ściągał albo odświeżał wersje trial usuwaniem plików.
  • Odpowiedz
@kutarate: napisz do nich, opisz swoją sytuację tak jak tutaj, i zapytaj czy możesz liczyć na jakiś rabat

za ten produkt odpowiadają Rosjanie sprzedający z Czech, i raczej wiedzą jak się żyje w tej części Europy
  • Odpowiedz