Wpis z mikrobloga

#gme

#!$%@? mnie ludzie, dziś poszło 30% w dół i co? I #!$%@? się stał. To nie jest koniec, przy 40dolcach tez było ze gme się skończył, ze przehypowany, ze dfv naciągał ludzi. Macie po prostu papierowe raczki i to ze wam dziś pare tysi uciekło z konta to nie koniec świata. Przestańcie #!$%@? i się użalać, szukać winnych, i trząść portkami.
A szczególnie to wieki chuuj w dupe tym hejterom z tagu którzy siedzą tu tylko po to by innym #!$%@?.

  • 13
@Nodd: nie chcę Cię straszyć, ale w pewnym momencie GME naprawdę spadnie do 40 dolków albo i niżej i już się nie odbije. Możesz za każdym razem myśleć, że to jeszcze nie teraz, ale to bardziej niż pewne, że kiedyś będzie właśnie ten ostatni dzwonek, a wszyscy, co zostaną z akcjami, będą wyleszczeni. Możesz myśleć, że przy spadającym short intereście squeeze jest coraz bardziej prawdopodobny, ale się prawdopodobnie na tym przejedziesz.
@ortofosforan: Póki nie było raportu (a nie było?) to te pokryte 2/3 shortów to czyste plotki i spekulacje. Pokryli 2/3 jak było po 100+, aż do 450, a nie mogli tych pozostałych 1/3 jak chodziło po 40? Cos mi tutaj nie gra xD
@ortofosforan: Pic or didn't happen. Jeszcze raz pytam, że skoro pokryte zostało przy 100+ dolcach 2/3 to jakim cudem nie pokryli reszty przy 40 dolcach? XD I powiedz mi jeszcze czemu na reddicie wszyscy jak jeden mąż twierdzą, że short squeze jest cały czas tak samo możliwy jak był na początku i potrzeba tylko katalizatora. W tym osoba, która to wszystko zaczęła czyli Deep Fucking Value trzyma do tej pory, nic