Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: Zbiórka na pomoc prawną przy #otwieramy. Blokowanie interwencji sanepidu i policji. Umożliwienie przedstawicielom branż na wypowiedzenie się przed kamerami (fitness, ślubna, restauratorzy). Nagłośnienie medialne kiepskiej sytuacji przedsiębiorców w związku z obostrzeniami/restrykcjami (lockdown) jak i tarczą antykryzysową. Całkiem sporo. Jak dla Was mało to Wasz problem.

Ikonowicza też trzeba pochwalić!
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ikonowicza szanuje od czasu kiedy zobaczyłem jak on żyje i jak faktycznie angażuje się na lokalnym poziomie. Gość, który swoją postawą wspiera głoszone poglądy. Nie to co #!$%@? stare dziady żyjące ze spadków xD
  • Odpowiedz
@iAmTS: Jak ja napisałem że szanuje Ikonowicza mimo że się z nim nie zgadzam to zostałem zminusowany jak 150 XD Gość jest prawdziwym lewakiem nie to co ta gówno-sojowa queer non binary pedałkowata nic nie warta czerwonowłosa lewacka hołota. Takiego przeciwnika to ja rozumiem.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: propsowanie komucha, który nie panuje nad agresją xD kogo następnego "lewica" wystawi? Żula? xD
"Zabić cie k * rwo?" Takie słowa w biały dzień, na środku ulicy xD ale u Ikononowiczów to rodzinne, siostra też szajbuska
  • Odpowiedz