Wpis z mikrobloga

Rok temu, będąc ofiarom paniki, która została potężnie nakręcona ze strony mediów, byłem wręcz zdruzgotany i przerażony faktem, że muszę pracować podczas epidemii. Bałem się o siebie i swoją rodzinę. Obecnie czuję się zdruzgotany i przerażony tym, że nie będę mógł pracować (,)
W kwietniu miały być podwyżki, potężna premia, z tyłu głowy kredyt i zobowiązania... Dziękuje Polsko, jesteś najlepsza.
#leroymerlin #castorama #obi #koronawirus #przegryw #zalesie #covid19 #pracbaza
aadrion123 - Rok temu, będąc ofiarom paniki, która została potężnie nakręcona ze stro...

źródło: comment_1616598310T7Y2IaSHUWlXNORdCYU7YZ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@xTortox podwyżka będzie bardzo niska, ale lepsze coś niż nic, jeśli masz z tyłu głowy wydatki
Premia w moim przypadku ma, a raczej miała, wynieść 75% normalnego wynagrodzenia
  • Odpowiedz
@aadrion123: Spójrz jak się w rok perspektywa zmienia. Wirus dalej jest groźny i nie ma co do tego wątpliwości, ale to przez to ciagle szczucie i zastraszanie skutek jest odwrotny od zamierzonego, każdy ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@aadrion123: czuje to samo pracując dokładnie w tej samej sieci. Miała być duża premia, a tu pewnie będzie dupa, do tego jestem jeszcze na umowie czasowej do końca lipca, więc obawiam się też, że mi nie przedłużą umowy. Dziękuję pan rząd za stres który mi fundujesz

  • Odpowiedz