Wpis z mikrobloga

W całej Polsce powstają billboardy "Kochajcie mnie, mamo i tato" - czyli lewacka logika w akcji. Najpierw naszczuj i zhejtuj podobną akcję, a później zrób to samo. Na ten cel zebrano już 200 tys. zł. Wiecie ile by można wykarmić dzieci za te pieniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/6020965/w-calej-polsce-powstaja-billboardy-kochajcie-mnie-mamo-i-tato/

#bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja
badurka - W całej Polsce powstają billboardy "Kochajcie mnie, mamo i tato" - czyli le...

źródło: comment_1616584066JhYrnSVZ329znyVeVATI3J.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
W sumie ostatnio gdzieś widziałem, ale ni cholery nie wiedziałem o co chodzi. Świat byłby o wiele piękniejszym miejscem gdyby ludzie się kochali, a w szczególności rodzice kochali, akceptowalii i wspierali swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@regulaminowaprzerwa: @badurka: Taki "konflikt" przez bilbordy ma więcej sensu niż nachalna propaganda (tęczowe piątki, plakaty płodów), ataki w necie, ataki fizyczne na ludzi, busy czy mieszkania. Oba typy bilbordów nie mówią jak masz myśleć ale obrazują aktualne problemy społeczne (rozpady rodzin, wykluczenie w konserwatywnym społeczeństwie).
  • Odpowiedz
@badurka: uu ktos tu nazwał kogos lewakiem i lewacka logika, no argumenty na najwyzszym poziomie
a wiesz ile by mozna wykarmic dzieci zamiast robic w calej polsce bilbordy pro life?
  • Odpowiedz
Znowu prawaki zaglądają w portfele.


@krytyk__wartosciujacy: Nie, to jest akurat wytknięcie hipokryzji lewaczków którzy #!$%@?, ile to można by dobrego zrobić za pieniądze, które poszły na te bilbordy... po czym sami chcą #!$%@?ć kasę na bilbordy xD
  • Odpowiedz
@kompek: moment.. ale zaglądanie w finanse lewackich ngosów i doszukiwanie się spisu Sorosa, to prawacka tradycja na długo przed plakatami.
Przy okazji plakatów, ich celu i rozmachu, zwolennicy próbowali nawet przekonać, że tych pieniędzy nie szkoda, jeśli chociaż jedno dziecko będzie szczęśliwa.

Podsumowując - masz rację, ale wychodzi na to, że prawackie marnotrawstwo jest o rząd wielkości większe od lewackiej hipokryzji.
  • Odpowiedz
@badurka niby to racja że hipokryzja i "mój billboard jest lepszy niż twój". ale antyaborcyjne i antyrozwodowe bilboardy głoszą szkodliwe treści (powinieneś być z żoną, mimo tego że jest ona mocno toksyczna i niszczy ci życie, no ale rozwodow nie można bo tak kościół mówi) (musisz urodzić dziecko które będzie umierać na twoich oczach, co z tego że zniszczy ci to psyche bo to twoje pierwsze dziecko i je już pokochalas?
  • Odpowiedz
@badurka:
Debile, ktos chcial dac kase na taki cel - to dal, to byl jego wybor. Mnie nikt nie pytal czy pozwalam wykorzystac kase z naszych podatkow na pranie pieniedzy jakas "kampania prolife".

Niech Ordo Szuris i Kaczynski funduja taki shit za kase z Kremla, wtedy poza ogolnym zazenowaniem nikogo dupa bolec nie bedzie.
  • Odpowiedz