Wpis z mikrobloga

"Kiedy wymrze stare pokolenie to w Polsce będzie lepiej"

Tymczasem młode pokolenie:

Jak widać, Zbigniew Ziobro jest największą nadzieją na przyszłość wśród najmłodszych wyborców PiS. Pełni tym samym podobną rolę jak Konfederacja wśród ogółu badanych: bardzo dobrze komunikuje się z prawicowymi Polakami w wieku 18-29 lat.


Przypominam, że PiS w ostatnich wyborach do sejmu wygrał w każdej grupie wiekowej, w tym wśród 18-29. I oni propsują ministra Zero xD

Powtarzałem wielokrotnie i powtórzę raz jeszcze: młodzi są jeszcze bardziej skretynieli od starych jeśli chodzi o politykę.

https://oko.press/wyborcy-pis-wybrali-swoja-przyszlosc-sondaz/

#neuropa #4konserwy #polityka #pis #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpolakow #bekazmlodychludzi
Pobierz Majk_ - "Kiedy wymrze stare pokolenie to w Polsce będzie lepiej" 

Tymczasem młode ...
źródło: comment_1616574088HCtfKLH7cY1ZVuO72UlTVL.jpg
  • 24
Jak widać, Zbigniew Ziobro jest największą nadzieją na przyszłość wśród najmłodszych wyborców PiS. Pełni tym samym podobną rolę jak Konfederacja wśród ogółu badanych: bardzo dobrze komunikuje się z prawicowymi Polakami w wieku 18-29 lat.


@Majk_: nie wiem skąd zdziwienie, ten cytat jest przecież bardzo trafny, Ziobro nie różni się praktycznie niczym od Konfederacji stąd takie poparcie ¯\_(ツ)_/¯
@Majk_: Ja #!$%@?, znowu nie potrafisz zinterpretować faktów.
Przecież to jest sondaż wśród pisowców a nie ogółu młodzieży. Tak musi wygrać ktoś nieogarnięty. Jak by wygrał Sasin to by było spoko? Jak masz zbiór debili to trudno wybrać kogoś rozsądnego przecież.
Tzn. nie twierdzę, że tak nie jest. Twierdzę, że z tego wykresu nie można wyciągać wniosków o ogóle młodych.