Wpis z mikrobloga

Elo mirki. Czy ktoś mógłby wrzucić przemówienie Marszałka #!$%@?, Lorda Kita'Kul:

Pamiętam swoje pierwsze #!$%@? Gody. Trudno w to uwierzyć, ale jako młody #!$%@? nie różniłem się od swoich rówieśników. Ba, nawet później niż inni przeszedłem mutację moszny. Koledzy mieli przyjechać po mnie wieczorem, aby zabrać mnie na tańce, ale ja ze wstydu udawałem, że zaraziłem się świnką, bo wszyscy chłopcy w naszej klasie przeszli już mutację moszny. Tak czy inaczej, przyjechali po mnie. Sebastian pożyczył #!$%@? od ojca. Punkt trzydziesta druga czterysta pięćdziesiąt sześć słyszę dzwonek do drzwi. Myślę sobie: skucha, nie otwieram, a tu Łukasz krzyczy:
- Hej, Dominik, nie bądź miętus, chodź na tańce
- Dobra, mówię. #!$%@?, co będzie, to będzie. Już miałem otworzyć drzwi, a tu nagle czuję charakterystyczne mrowienie w jajcach. Tak, drodzy #!$%@?: mutacja moszny!

i podłożyć to pod Morawieckiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a później otagowac to tak, żeby poszło w świat, jako bliźniaczy film do tej jego propagandy ostatniej? Dam plusa :)

Jakby coś, to to jest z tego odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=h2J4w9nxc8U

#pis #bekazpisu #kapitanbomba #bartoszwalaszek #mutacjamoszny #dominiktomietus #swietodupy #heheszki ##!$%@?
  • 4