Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków-kibiców; był ktoś z was kiedyś na meczu Ekstraklasy/I.ligi w Niecieczy? Wart odwiedzenia stadion i drużyna, z tego co mi się wydaje to Termalica nie ma żadnych Hoolsów czy Żylety i fakt, że mam 80 km do tej miejscowości zachęca mnie żeby pojechać w lecie na jakiś mecz tam. Jakieś opinie?
#mecz #pilkanozna #stadiony #termalica #ekstraklasa #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exen0: bylem i na starym stadionie i na nowym - na nowym przynajmniej nie smierdzi obornikiem z okolicznych pol. jak jestes kibicem pilki noznej to spoko - atmosfera piknikowa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@plesples właśnie o to mi chodzi, obejrzeć sobie mecz Ekstraklasy na spokojnie, bez żadnych awantur kto jakie barwy nosi czy przyjechał z wrogich terenów itp
  • Odpowiedz
@Exen0: 1 liga nie takie cuda widziała( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze taki Widzew może walczyć o awans a Termalica spaść na 3 miejsce moze( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)tekst pogrubiony
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: byłem za czasów ekstraklasy na meczu z Pogonią Szczecin. Od dluzszego czasu byl to moj cel. Jak dla mnie bardzo pozytywnie, ale ja generalnie lubie i uprawiam turystyke stadionową ;) nie zauwazylem ani nie doswiadczylem zadnych awantur ;) jak kolega wspomnial wyzej - piknikowo
  • Odpowiedz