Wpis z mikrobloga

Czy warto teraz wchodzić w... czyli moja seria z poradami dla inwestorów długoterminowych.
Dziś przyglądamy się spółce IDEABANK - bank idealistów!

Analiza fundamentalna

IdeaBank obraca pieniędzmi i stanowi instytucję zaufania publicznego. Okazuje się, że większość osób świata biznesu trzyma swoje pieniądze w bankach, ponieważ boi się złodziei. Warto podkreślić, że IdeaBank - we współpracy z BFG - postanowił podjąć odważną decyzję o restrukturyzacji, która ma na celu zapewnienie jeszcze lepszej jakości obsługi obecnych klientów oraz zapewnienie im bezpieczeństwa. To dobra decyzja - transparentność oraz stabilność to pożądane cechy instytucji, zwłaszcza w dobie pandemii - mówi gruby wyjadacz z polskiej sceny GPW, chcący zachować anonimowość.

Analiza techniczna

Mamy tutaj mocne oparcie formacji żądła na odnóżu trzmiela. Następujący po sekwencji trend wzrostowy może zaprowadzić spółkę na nowe maxima lokalne. Mocny wolumen square stinga (fałszywe wbicie żądła) antycypuje ponowną próbę podjęcia walki o jak najwyższą stopę zwrotu z inwestycji przez inwestorów indywidualnych, co może skłonić do ściągnięcia shortów fat fishes na tym walorze.

Podsumowanie

Mimo rozwoju Bitcoina, banki wciąż stanowią przystań. Wskazuje na to liczba pieniędzy. Wnioski są oczywiste.

Rekomendacja: ZADŁUŻAJ

--

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, które reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa Provident" czy "Inspiracje tygodniowe".

#gielda #inwestycje #zarabianie #czywartoterazwchodzicw #ideabank
CzerwonyjakWIG20 - Czy warto teraz wchodzić w... czyli moja seria z poradami dla inwe...

źródło: comment_1616500417I4TwRvMUIvCwiOTQxEyEdI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czerwony_jak_WIG20:

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, które reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa
  • Odpowiedz