Wpis z mikrobloga

@x-kom od 4 miesięcy nie przesunąłem się nawet o jedno miejsce w kolejce na 3080. Nie udzielacie informacji, jak dostajecie i w jakich ilościach dostawy. Mam wnioskować, że x-com nie dostaje żadnych dostaw? Wzięlibyście chociaż na klatę i dalibyście informacje, ludziom czekającym w kolejce na rtx w jakiej są sytuacji...
#rtx
#rtx
  • 7
@friendzonemaster: Czego ty sie spodziewasz? Kupiles karte po niskiej cenie a oni zeby ci ja dostarczyc, musza ta karte teraz kupic u dystrybutora po dwa razy wyzszej cenie i sprzedac ci ja za polowe jej wartosci. Widze niektorzy nadal nie rozumieja podstaw ekonomii. Karty w cenie jaka zakupiles, nie zobaczysz do momentu az ceny nie wroca do normy, czego nie rozumiesz?
@friendzonemaster: dostawy kart docierają do nas w ograniczonych ilościach i są uzależnione od konkretnego modelu. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować wasze zamówienia najszybciej jak to tylko możliwe
@x-kom: wszyscy którzy zamówili u was karty na dzień dzisiejszy zostali z ręką w nocniku dokładacie wszelkich starań ciekawe jakich przecież od premiery nie zrobiliście nic:) kogo bym nie spytał z tych co zamówili u was to odpowiedź jest jedna karty nie mam po co zmieniacie ceny na swojej stronie skoro nic nie macie a może sprzedajecie na lewo co?