Wpis z mikrobloga

@Jendrazzz: przede wszystkim każdego konkretnego laptopa sprawdź na yt. Blackmagic a Adobe a Apple (FinalCutPro), będą różnić się czasem renderów w zależności nawet od wersji sterowników. Ja bym polecał dołożyć do Asusa Pro Duo - masz ten mały ekran na dole na który można wrzucić oś czasu albo różne rzeczy, choć w tej cenie będzie często. Teraz jest pandemia, ale wcześniej to się robiło tak, że jak ktoś jechał ze znajomych
  • Odpowiedz
@caribbean: Nie, nic wspólnego z mediami - jestem PM przy projektach statkowych w Europie, Amerykach, Azji i Australii. Moja żona rozpoczęła internetowy projekt całokowicie darmowej nauki tańca przez youtube (pozbawiony również reklam na YT)dla kilku grup wiekowych i chciałaby sama to montować, ponieważ człowiek, który robi to teraz nie ma na montaż za wiele czasu i to niestety widać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jendrazzz: a to musi być sprzęt przenośny? 1080p czy 4k? Tak w ogóle skoro za darmo to charytatywnie to robi? Ciekawa praca Mirek w ogóle, dużo świata zwiedzone pewnie?
  • Odpowiedz
@caribbean: Jestem za przenośnym - nie mam miejsca na standardową obudowę komputerową - ewentualnie mini Mac M1. W tym momencie 1080 (Canon 5DMKII) jeżeli kanał się spodoba odbiorcom to chętnie zainwestuję w Sony A7MkIII z 4k.
  • Odpowiedz
@caribbean: Robi to 100% charytatywnie i chcemy kanał zachować jako bez reklam ale niestety mamy problem z jego promowaniem, lecz broni składać nie będziemy. Stwierdziła, że skoro jest lockdown to jeśli część ludzi nie ma za dużo aktywności to może będzie tym zainteresowana. To pasjonatka i na szczęście może w ten sposób dać coś od siebie innym bo mamy inne źródła dochodu. Natomiast ja, faktycznie nico świata zwiedziłem i mam to
  • Odpowiedz