Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
Przy 7k przypadków i 50zgonach dziennie Merkel mówi o eksponencjalnym wzroście (czy jak to się w polskim nazywa). Wlasnie trwa konferencja po przerwie 15 minutowej która trwala 7 godzin xD

Mając w pamięci polskie kopiowanie. Polacy smarujcie dupy, ja juz w Niemczech nasmarowalem xD

1-6 kwiecień wszystko kompletnie zamknięte. Sklepy z ze spożywką też (oprócz soboty gdy otworzą na "bardzo ostrych zasadach").

#koronawirus #niemcy
  • 39
  • Odpowiedz
@DunningKruger: bryryjska odmiana koronawirusa jest od 2 tygodni czyli dopiero zaczynają byc jej skutki. Odsetek zarazen tą odmianą a klasyczną jest 2x wiekszy gdzie klasyk jest od roku
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Mam te przepisy gdzies, jak będę gdzieś chciał wyjsc po 21 to i tak wyjdę. A i nawet mam nadzieje że mnie gdzieś zatrzymają, będzie odmowa mandatu i niech mnie do sądu podadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda szczempic, a ta propaganda o młodych to już wogóle
  • Odpowiedz
@DunningKruger: wlasnie przechorowuje jest #!$%@?. nie spie od 40h, od pierwszych objawow. Jestem na lekach przeciwbolowych, myslalem ze przejde bezobjawowo jak inne grypy czy.orzeziebienia.
  • Odpowiedz
1-6 kwiecień wszystko kompletnie zamknięte. Sklepy z ze spożywką też (oprócz soboty gdy otworzą na "bardzo ostrych zasadach").


@DunningKruger: Że co? Nawet sklepy z chlebkiem chcą zamykać? Ktoś tu chyba coś testuje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Laszl0: skonczy się:
1. Dwoma szturmami na sklepy i odwrotnym efektem (stłoczenie ludzi)
2. Precedensem w kraju
3. Możliwym samozaoraniem rządu bez wyjścia z tego.
  • Odpowiedz