Wpis z mikrobloga

Gdyby nie Lewy, to tych dwóch staruszków z Argentyny i Portugalii prowadziłoby w klasyfikacji Złotego Buta xD

Przykro mi, że kończą kariery, od jakichś dwóch - trzech lat zupełnie inaczej ogląda mi się piłkę, w CL nie ma już tej rywalizacji co kiedyś. Brakuje mi tych emocji sprzed 5 - 10 lat, gdy Messi i CR7 byli w peaku.

Czeka nas raczej słaba piłkarsko dekada, Mbappe i Haaland to co najmniej dwie półki niżej niż ci dwaj, niestety.

Jeden plus taki, że Lewy jebnie jeszcze ze dwie złote piłki xD

#mecz #pilkanozna #przemyslenia #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1616416448E6P5CnGTg2xABjOS5bqikn.jpg
  • 19
@PanKompromitacja: o, nie tylko ja tak mam, kiedys to sie kupowalo czipsa i browca (czy cole jak w tygodniu wypadl mecz xd) na swieto jakim byly pojedynki Barcelony i Realu (zwlaszcza za czasow Muła i jego odpałów xD), dzis odpale sobie Gilberta od swieta zeby zobaczyc jak miazdzy ogórów z Bundesligi, ale jakby emocje duzo mniejsze. LM to samo, aby Bayern czasem obejrze dla naszego wielkiego rodaka :)
@PanKompromitacja: jak mbappe robi lepsze liczby niż messi czy ronaldo w ich wieku, to czego oczekujesz żeby był w tej samej kategorii co messi czy cr? żeby miał takie sukcesy klubowe jak oni teraz w wieku 22 lat? xD

zdziadziałeś i szukasz powrotu do przeszłości, gdzie mecze ci się oglądało z większą przyjemnością, nie przejmuj się, ja mam tak np. z grami komputerowymi które nie cieszą tak jak kiedyś
@qb_city: też tak myślałem, ale chyba nie o to tu chodzi. Jarałem się Zidane-m i Ronaldinho. Potem tymi dwoma. Teraz czekam na eksplozje młodych. Jest może chwilowy przestój, ale myślę, że jak ktoś wskoczy na TEN poziom to obudzi się we mnie ten zajarany dzieciak :)
tak, musiałby to być wtedy jakiś spektakularny występ, w stylu 10 bramek w całym turnieju. Inaczej ciężko mi to sobie wyobrazić.


@PanKompromitacja: Jeżeli Mbappe (Francuz) doprowadzi Francję do finału i go wygra, to Lewy może i strzelić 100 bramek w Bundeslidze a i tak France Football da złotą piłkę Mbappe
@PanKompromitacja: W 2013 wygrał Cristiano. I tak jak już mówiłem liga niemiecka a tym bardziej puchar Niemiec nikogo nie interesuje.

Po drugie w roku mistrzostw świata/europy piłkarz który ewidentnie jest gwiazdą zespołu ma zawsze większe szanse.
No a ostatecznie chodzi mi o to że uważam że Lewy z LM i pobitym rekordem vs Mbappe z wygraniem euro i jakimiś 7-8 bramkami na euro miałby jakieś byłby faworytem jakieś 60% do 40%