Wpis z mikrobloga

Marcinek świetnie prezentuje logikę nowobogackich, których często nie trawię. Wyprowadzasz się na wieś żeby codziennie dojeżdżać do miasta, bo w twojej wsi zabitej dechami nie ma dowozu jedzenia. Codziennie też jeździsz do miasta by robić zakupy w galerii. Logiczne to, nieprawdaż? Tak mi zbrzydło miasto, że muszę dzień w dzień je odwiedzać, bo inaczej żyć nie mogę.
#mocnyvlog
  • 15
  • Odpowiedz
@mprzemo: No tak, bo na zachlane wypady może nie starczyć. Mnie to zawsze zastanawia, jak oni przyjmują takie ilości etanolu. Zawsze skrzynie załadowane po brzegi w tę wódę. Ciekawe co będzie na "offroadzie" jak będzie musiał te skrzynie tachać. Patrząc po wczorajszym sapaniu przy przekładaniu przegródek to może być ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysztof27: jako, że jestem osobą przyjmującą alkohol w postaci jednego piwa raz na dwa miesiące nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak Grubas może chlać w co drugim vlogu a przypuszczam, że jakieś alko jest u niego codziennie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dymacz997: @Kodak: na jakimś odcinku gdzie latał dronem po swojej okolicy wspominał coś o lesie w okolicy i że jeszcze tam nie był i warto było by się tam przejść, kit z tym że mieszka tam przynajmniej 10 lat XDD
  • Odpowiedz