Wpis z mikrobloga

Mam laptopa #hp HP omen , ma z 2 lata , działał ok stwierdziłem że dokupię Ram i dysk ssd zeby go troche ożywić. Odkręcam obudowę a tu taki widok .... bateria spuchła ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba w ostatniej chwili i bylo by bum . Takze sprawdzcie swoje lapki #laptop #laptopy #pcmasterrace #komputery #baterie #hp
Versus123 - Mam laptopa #hp HP omen , ma z 2 lata , działał ok stwierdziłem że dokupi...

źródło: comment_1616360959t8Y9X6N1DKabJggIib3rkl.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Versus123: nie wiem dlaczego producenci usrali się na krycie baterii w budach laptopa i odeszli od możliwości szybkiego wypinania baterii.
Dla mnie regres w bezpieczeństwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dibhala gralem nieraz po 4-5 h nie sprawdzalem nigdy temperatur
To laptop z serii gamingowej wiec wydawalo mi sie ze radzi sobie i wsumie nigdy nie dal mi jakos znakow ze sie przegrzewa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Versus123: ahh kurcze już za późno na to. Mogłeś sprawdzić nr seryjny i zobaczyć czy HP nie wystosowywało jakiejś noty o wymianę albo utylizację ze względu na felerną serię czy coś takiego.

Ewentualnie jeszcze po jakimś nr seryjnym lub serii laptopa możesz poszperać za taką informacją.
  • Odpowiedz
@Versus123: ja miałem w omenie felerną baterie. w przeciągu miesiąca od nowości, komp się wyłączał sam (bo Windows widział nagle z 62% -> 10%) . nawet na zasilaniu, a po resecie nagle było z powrotem ~59% . wymienili w 10 dni, także całkiem spoko. aczkolwiek i tak nie rozumiem po co im musiałem tego lapka wysyłać, sam to mogłem zrobić
  • Odpowiedz