Wpis z mikrobloga

@SebaRenesansu: jeszcze daj #pdk bo nie każdy kojarzy, że to z Dnia Świra :P Lol, ja jestem właśnie po prologu i gram PIERWSZY RAZ, bez żadnych recek i poradników. Jedynka była okej, dwójka dobra i nie wiem, czego od trójki oczekiwać. Póki co wielkiego wrażenia nie robi :E
  • Odpowiedz
@JaredXxX: im dalej tym, tym lepiej. zanurzysz się w świat i godzina za godziną będą mijać. nie przeglądaj memów na moim profilu, bo znajdziesz spoiler do jednej misji z dodatku Krew i Wino xD no i oczywiście graj z dodatkami, one są rewelacyjne, a Serce z Kamienia moim zdaniem lepsze niż podstawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SebaRenesansu: mam dodatki i w ogóle :P Sęk w tym, że ani Witcher 1 ani 2 nie zrobił na mnie wrażenia (poza momentami), i gram głównie przez to, że jestem ciekawy jak skończył Letho, Iorweth i Roche :P We will see whats happen xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Satanrules: kup PS4 używkę za parę stów i używaną płytę z grą, jak ograsz wiedźmina to sprzedasz i grę i konsole za tyle samo za ile kupiłeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@HumanBeing: Dążyła to Saskia; Iorweth dążył do samej Saskii ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dość oczywiste więc że żeby zwiększyć swoje szanse pomagał jej. I tak, Iorweth, jak zresztą ogromna część elfów z uniwersum wiedźmina jest naprawdę ostro rasistowska.
  • Odpowiedz