Wpis z mikrobloga

@Chlejus: przecież byś w życiu z tych pieniędzy nie skorzystał xD każdy większy wydatek to wjazd Urzędu Skarbowego i pytania skąd pan miał pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°) maks luksusu na jaki byś sobie mógł pozwolić to dopłacanie sobie po 500zl do minimalnej u Janusza, pod warunkiem że znalazł byś jakiegoś, który chce zatrudnić byłego więźnia + w gratisie wieczny stres czy ktoś nie znajdzie tej kasy
@romek898: oszuści ryzykujący takie wałki mają za sobą ogromne plecy w postaci znajomych, prowadzących milionowe biznesy, którzy ich chętnie zatrudnią na wysokie stanowiska - byle słup może sobie co najwyżej kupić porządną skrzynie na ten hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chlejus: za dużo filmów się naoglądałeś - a żeby ukrywać się za granicą "na nielegalu" to naprawdę nie wiem po co iść na 8 lat do
jakby mi ktoś powiedział że za 5mln mam być słupem, ale będe musiał posiedzieć 8 lat, to chyba bym się zgodził


@Chlejus: W dodatku nie jest powiedziane, że będziesz siedział, bo może akurat skok się uda w 100% i będziesz mieć kasę za friko.
@Chlejus: Prosta kalkulacja:
5 baniek, zakładając optymistycznie że dostajesz je na konto, do którego nie dokopie się aparat państwowej opresji.
500000/8/12=52083
Jeśli zarabiasz miesięcznie mniej niż 52k do ręki, to nic tylko brać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Konto w banku w jakimś kraju bez podpisanej umowy AML i jedziesz z plastikiem wszystko