Wpis z mikrobloga

@Cinkito: to dość nietypowe post-apo i to jest na plus. wątek ze zgłębianiem tego, co się stało z Przedwiecznymi (czyli w sumie z nami obecnie xD) to największy plus fabuły. misje poboczne tendencyjne, postacie ,,ordynarne'' trochę. No i pełna zgoda - mechanika rewelacyjna. Sterowanie: Aloy ładnie się klei do powierzchni, walka jest dynamiczna i nie ma jednego sposobu na pokonanie przeciwników. Kolejny plus to grafika + muzyka. A, grałem dość
  • Odpowiedz
@burbonek7: ta, będzie z dodatkiem, który fabularnie jest chyba najmocniejszym punktem gry mimo wszystko

@darjahn: no ja miałem podobnie. Na początku gra mnie kupiła, a im dalej tym gorzej. Oprócz tego strasznie spłycenie roli mężczyzn i zrobienie z nich bezmyślnych idiotów i wyniesienie na piedestał wszystkich postaci kobiecych. Jedyną pozytywną postacią męską w tej grze to był chyba Rost

@Mega_Smieszek: tutaj zgoda, historia świata na plus
  • Odpowiedz
@burbonek7: tak, z dodatkiem Frozen Wilds. Dodatek jest bardzo ok, są nowe maszyny, nowe bronie, a grając na ultra hard (jedyny słuszny moim zdaniem poziom) nie jest wcale tak łatwo, oj nie.
@darjahn: wątek wyrzutka Aloy był ciekawy, a potem jakby porzucony
@Mega_Smieszek: uniwersum ma potencjał, takiego scifi to nie widziałem ;)
  • Odpowiedz
@Cinkito: fabuła też może być ok, ale to trzeba sporo szukać znajdziek, czytać te wszystkie informacje w bunkrach. nie każdy to lubi, ale serio były takie momenty, że z bananem na ryju szukałem informacji na temat dawnej katastrofy.
@szymon465: dokładnie :D
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: nie mam pojęcia szczerze mówiąc. a nawet jeśli nie, to odpalasz NewGame+ i możesz grać od nowa na wyższym poziomie trudności i dostajesz nawet nowy rodzaj broni/zbroi z większą ilością slotów (nawet 4)
  • Odpowiedz
@Cinkito: Czy ja wiem.. np. król byl spoko, Sylens mimo cwaniakowania, Varl, Erend.. a np kapłnki jak stare przekupy. Ale przyznaję że z Faro to grubo przesadzili xD
  • Odpowiedz
Ja bym chciał bardzo, żeby w kolejnej części pojawiło się multi. Wyobraźcie sobie tylko! Polujecie z kumplami na maszyny, odpieracie fale ataków, różne wyzwania. Frakcje już są napisane ;)
  • Odpowiedz
@SebaRenesansu: to ja powiem przeciwnie - fabuła/dialogi kompletne drewno, postaci raczej nijakie, ale same mechaniki i pomysł na świat są na tyle wciągające, ze i tak dla mnie top 3 generacji wyłączając remastery.
  • Odpowiedz
@darjahn: król spoko? Niby spoko, ale trochę ciota, która sama nie potrafi nic zrobic. Erend? Pozytywny? Ochlejus, który nie potrafi się ogarnąć. No nie wiem, jak dla mnie postacie męskie mega negatywnie przedstawione
  • Odpowiedz