Wpis z mikrobloga

#wiadomosci #tvpis to już nie jest po prostu #propaganda.

To jest tresowanie wyborców.
Tym #!$%@? debilom, utrwalają obrazki, żeby reagowali jak psy Pawłowa.

Dziś w Wiadomościach o 19:30 PIĘĆ razy pokazali jedno zdanie z wywiadu Budki dla Wyborczej. A cały ten materiał i kolejne, to był zlepek ZŁYCH kadrów, które mają u bezmózgów poddanych tresurze wywołać negatywne skojarzenie.

Tusk, Sikorski, Tusk, Rostowski, Budka... wszystkie powtarzane nawet po kilkadziesiąt razy w ciągu ostatnich kilkunastu miesiący.

#neuropa #bekazpisu #bekazpodludzi
FlasH - #wiadomosci #tvpis to już nie jest po prostu #propaganda.

To jest tresowan...

źródło: comment_1616283984pgJF48he3AhiaFHzGIT5QB.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandomowyJanusz: Wykonuje niesamowita prace i ja sobie cenie jego wpisy.

Ja dzięki niemu obserwuje jaka ewolucje przeszły wiadomości. Od propagandowego ścieku, przez odejście od jakichkolwiek wiadomości na rzecz aktywności czysto partyjnej do obecnej tresury najgłupszej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@RandomowyJanusz: dziwi Cię, że ktoś rozlicza państwową propagandę? To już nie są żarty do pośmiania, kiedyś Kurskiego będziemy wspominać jak Urbana (choć wątpię czy będzie tak zabawny na starość)To jest bardzo dobra robota, co @FlasH: robi, a nie zawsze a nawet rzadko dobra robota przychodzi gładko i bezboleśnie
  • Odpowiedz
@FlasH: Szkoda, że tak się nie zapowietrzają słowami swoich panów: „wirus jest w odwrocie”, „ludzie mają #!$%@?ć za miskę ryżu”, „andrzej duda gwarantem nie podnoszenia podatków”, „rząd zwróci za podwyżki prądu”. Taka masa niewykorzystanego contentu...
  • Odpowiedz
@gilson: trudno by było tego oczekiwać od tv, która zwolniła wszystkich wykazujących choćby odrobinę niezależności.

Wszystko, absolutnie wszystko, jest podporządkowane propagandzie.
  • Odpowiedz
Chciałem Ci tylko powiedzieć, że doceniam to co robisz! Strasznie się to ogląda z emigracji, ale podejrzewam, że jeszcze gorzej od środka:/
  • Odpowiedz